Пішов із життя БЕЗБАХ Ілля Васильович – заслужений діяч мистецтв України беззмінний директор Вінницького обласного художнього музею

5 червня 2017 року на 72 році життя від важкої хвороби помер заслужений діяч мистецтв України беззмінний директор Вінницького обласного художнього музею Безбах Ілля Васильович.

Ілля Васильович був талановитим художником та мистецтвознавцем. Саме за його ініціативи в 1987 році було створено Вінницький обласний художній музей, а в 2005 році відкрито науково-дослідний відділ художнього музею – Музей гончарного мистецтва ім. О. Г. Луцишина. Впродовж останнього десятиліття він був автором та ведучим телепрограми «Телемузей. Історія однієї картини» філії національної телекомпанії України “Вінницької регіональної дирекції “ВІНТЕРА”.

Поряд з цим, Ілля Безбах знаний  як один із провідних художників Вінниччини твори якого експонувались не лише в музеях області, а й в Молдові, Польщі, Франції. За свій творчий доробок у 2012 році був нагороджений медаллю «Гідний шани» Академії мистецтв України.

Смерть Іллі Безбаха — важка втрата для мистецької спільноти Вінниччини, адже його внесок в розвиток культури області неоціненний.

Ми приносимо співчуття рідним, близьким та друзям – усім, хто знав Іллю Васильвича.

Світла йому пам’ять.

Прощання відбудеться 8 червня о 11.30 год. на Музейній  площі.

Коментування закрито.

Comments are closed.