Управління культури і мистецтв  обласної державної адміністрації оголошує проведення конкурсу на здобуття Премії імені М.Д. Леонтовича.

Відповідно до РІШЕННЯ 25  сесія 7 скликання Вінницької обласної Ради № 500 від 12 жовтня 2017 р., “Про премію імені М.Д. Леонтовича”, з метою збереження національних духовних традицій українського народу, формування  національної свідомості, підтримки мистецьких колективів, що популяризують творче надбання  Миколи Леонтовича, підтримки і популяризації творів сучасних українських композиторів, їх заохочення до написання хорових творів на Вінниччині започатковано премію імені М.Д. Леонтовича.

Управління культури і мистецтв  обласної державної адміністрації оголошує проведення конкурсу на здобуття Премії імені М.Д. Леонтовича.

На здобуття Премії можуть висуватися:

– професійні композитори, твори  яких написані та опубліковані протягом останніх двох років та стали відомі громадськості не пізніше, як за два місяці до дати присудження премії  і зробили значний внесок у розвиток музичного мистецтва;

– професійні хорові колективи, програми яких створені і показані впродовж останніх дванадцяти місяців та зробили значний внесок у розвиток хорового мистецтва і популяризацію творчості Миколи Леонтовича.

Термін подачі пакету документів на здобуття “Премії” в 2017 році продовжено до 25 листопада. 

Інформацію про склад журі буде оголошено 5 листопада 2017 року на сайті управління культури і мистецтв ОДА.

РІШЕННЯ 25  сесія 7 скликання Вінницької обласної Ради № 500 від 12 жовтня 2017 р., “Про премію імені М.Д. Леонтовича”

ПОЛОЖЕННЯ про премію імені М.Д. Леонтовича

Склад конкурсного жюрі Премії імені М.Д. Леонтовича

Коментування закрито.

Comments are closed.