Четвертий день XVI міжнародного фестивалю ім.П.І.Чайковського та Н.Ф. фон Мекк

Найвишуканіші смаки вінницьких меломанів четвертого деня XVI міжнародного фестивалю ім. П.І. Чайковського та Н.Ф фон Мекк задовольняв біг-бенд Національного президентського оркестру.

Це насправді зірковий колектив. Адже у його складі грають дипломанти національних і міжнародних конкурсів, заслужені артисти України. Особливих емоцій глядачам додало й те, що диригент бенду Максим Гусак наш земляк-подолян.

У програмі вечора, який мав назву «Classic In Jazz», учасники бенду показали стилістичне різнобарв’я, зігравши твори, як «королів свінгу», так і «імператорів» академічної музики. І першим у цьому ряду великих і улюблених стоїть Петро Ілліч Чайковський. Його сюїта з балету «Лускунчик» вдруге за фестивальні дні заворожила слухачів. Але бенд на те й бенд, аби грати у джазовому стилі, то ж природньо, що він розфарбував відому музику синкопами й іншими джазовими  цікавинками.

Окрім Вінниці біг-бенд Національного президентського оркестру порадує своїм мистецтвом глядачів ще низку районів Вінниччини.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.