Структура та керівництво управління

Структура та керівництво

управління культури і мистецтв

облдержадміністрації

Начальник управління
Городинський Станіслав Станіславович

(0432) 66-11-93 (тел./факс)


Заступник начальника управління

  Троян Валентина Геннадіївна

(0432) 66-11-94


Старший інспектор з питань діловодства та контролю

  Уманець Наталія Сергіївна

(0432) 66-11-93, 66-07-44 (факс)

Відділ культурно-мистецьких установ

Начальник відділу культурно-мистецьких установ
   Зелінська Ольга Георгіївна

(0432) 66-12-18


Головний спеціаліст з питань роботи закладів культури клубного типу

   Жабська Лілія Валентинівна

(0432) 66-13-32

Старший інспектор  з питань роботи навчальних закладів та розвитку професійного мистецтва
   Левицька Ірина Анатоліївна

(0432) 66-11-36


Головний спеціаліст з питань роботи бібліотечних закладів

   Пасека Галина Анатоліївна

(0432) 66-13-32


Старший інспектор з питань інформаційних технологій та звя’зків з громадскістю

   Кирильчук Сергій Миколайович

(0432) 66-11-36

 Головний спеціаліст з питань роботи музейних установ
   Вакансія

(0432) 66-13-32

 Позаштатний спеціаліст з питань матеріально-технічного стану закладів культури
   Откаленко Ірина Андріївна 

(0432) 66-11-95

Сектор охорони культурної спадщини

 

Завідуючий
   Потупчик Михайло Валентинович

(0432) 53-07-17


Головний спеціаліст

   Козерацька Наталія Борисівна

(0432) 53-07-17

 

Відділ бухгалтерського обліку та планування

 

Начальник відділу – головний бухгалтер
   Свіргун Зінаїда Віталіївна

(0432) 66-11-90


Заступник начальника відділу

   Красилюк Галина Федорівна

(0432) 66-11-91


Головний спеціаліст

   Бойко Галина Валентинівна

(0432) 66-11-92


Головний спеціаліст

    Корлюга Тетяна Леонідівна

(0432) 66-11-91


Головний спеціаліст з питань персоналу

    Семеняко Сергій Віталійович

(0432) 66-11-36

 

Заклади культури і мистецтв обласного підпорядкування

Обласний центр народної творчості
   Директор – Цвігун Тетяна Омелянівна (0432) 67-31-57

Обласний краєзнавчий музей

   Директор – Висоцька Катерина Іванівна (0432) 53-09-87

Обласний художній музей

   Директор – Паламаровський Руслан Михайлович (0432) 56-28-73

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А. Тімірязєва

   Директор – Морозова Наталія Іванівна (0432) 56-27-92

Обласна бібліотека для юнацтва

   Директор – Пісна Тетяна Олександрівна (0432) 65-56-96

Обласна бібліотека для дітей ім. І.Франка

   Директор – Мришук Тетяна Андріївна (0432) 65-99-81

Обласний академічний український музично-драматичний театр ім. М.Садовського

   Директор – Лозовський Володимир Васильович (0432) 56-20-13

Обласний театр ляльок

   Директор – Байдюк Михайло Дмитрович (0432) 67-12-04

Обласна філармонія

   Директор – Левицький Анатолій Іванович (0432) 66-13-49

Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М.Леонтовнча

   В.о.директора – Москаленко Алла Володимирівна (0432) 53-12-95

Тульчинське училище культури

   Директор – Трачук Леонід Данилович (235) 2-24-70

Вінницький обласний навчально-методичний центр галузі культури, мистецтв та туризму

   В.о. директора – Надоленко Галина Федорівна (0432) 61-10-38

ОКП “Вінницякіно”

   Директор – Безносюк Микола Сергійович (0432) 61-10-30

Державний історико-культурний заповідник “Буша”

   В.о. директора – Захарчук Ірина Вікторівна (236) 2-61-90

 

Коментування закрито.

Comments are closed.