Персональна виставка Галини Данилюк

26 січня 2015 р. у Світлиці обласного центру народної творчості відкрилась персональна виставка заслуженого майстра народної творчості України Галини Іванівни Данилюк «Рушникова доля вишита з любов’ю» з нагоди 75-річчя від дня народження.

Галина Іванівна Данилюк – знана вишивальниця, заслужений майстер народної творчості України. В 90-ті роки була прийнята до Національної спілки майстрів народного мистецтва України і при її обласному осередку очолювала курси з ручної традиційної вишивки. Галина Іванівна не просто вишивальниця, вона творець, адже малюнки для своїх робіт – створює сама, вибираючи кожен раз актуальну за часом тему. Зокрема, її рушники – «Дерево життя», «Наша історія», «Не вернулись хлопці із Афгану» несуть історичну правду про життя українського народу в минулому і в сьогоденні. Варто зауважити, що крім ручної вишивки, Данилюк Галина Іванівкна довершено володіє і машинною вишивкою. За допомогою швейної машинки вона створює чудові панно в техніці аплікація та вишиває картини.

Галина Данилюк активна учасниця обласних та всеукраїнських виставок її роботи «Пам’ять», «Урожай», «Подільське весілля» зберігаються у Державному музеї Т.Г.Шевченка у Каневі.

Нинішня персональна виставка знаної майстрині приурочена її славному 75-річному ювілею. В експозиції виставки представлено 39 робіт, які виконані майстерно і з великою любов’ю до рідної землі, людей і життя. Серед них такі рушники, як: «Родовід», «Небесний храм», «Берегиня»; панно – «Матінка земля», «Вічна Україна» «Веселкова писанка», картини – «Світове дерево», «Неопалена купина», «Із глибини віків» та ін. Створюючи роботи під такими назвами, вишивальниця несе на олтар української незалежності і свою невтомну працю, і свою невичерпну енергію любові.

Коментування закрито.

Comments are closed.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 Internftional Licence, якщо не зазначене інше .