Міжнародний оперний фестиваль «OPERAFEST TULCHYN»

Міжнародний оперний фестиваль «OPERAFEST TULCHYN» тривав впродовж 4-5 червня у палаці Потоцьких в Тульчині. Для участі у фестивалі долучилися три симфонічних оркестри з Києва, Львова та Вінниці , чотири хорові колективи, а за два дні виступили більше 300 артистів з України, Італії, Німеччини, Польщі та Чехії, маестро-диригенти з Німеччини, США, Польщі та України.

Вперше в Україні була показана концертна версія всесвітньо відомого мюзиклу Джима Стеймана «Танець вампірів», фестиваль отримав ексклюзивне право на єдине виконання постановки мюзиклу в Україні. У рамках фестивалю відбувся допрем’єрний показ опери «Алкід» Дмитра Бортнянського. Глядачам була представлена казкова опера-феєрія Миколи Леонтович «На Русалчин Великдень», диригентом якої виступив народний артист України Мирослав Скорик, та українсько-італійська прем’єра комічної опери Россіні «Пробний камінь».

На фестиваль завітали відвідувачі з українських міст – Києва, Одеси, Полтави, Запоріжжя, а також гості з Ізраїлю, Болгарії та Польщі.

https://www.facebook.com/pg/vincult/photos/?tab=album&album_id=1916016145280012

Коментування закрито.

Comments are closed.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 Internftional Licence, якщо не зазначене інше .