"Увага! На даний час сайт модернізується! Просимо вибачити за незручності!"

ПЛАН культурно-мистецьких та просвітницьких заходів на квітень 2020 року

п/п

Дата проведення,

адреса

Зміст заходу та форма його проведення

Прізвище, ім’я, по-батькові, електронна адреса контактної особи

Друга половина квітня (дата уточнюється)

Колегія управління культури і мистецтв облдержадміністрації

Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93

2 квітня

Виставка фото-робіт Костянтина Ревуцького (м. Вінниця).

Обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13

2-30 квітня

м. Київ НСНМУ

Персональна виставка народного малярства заслуженого майстра народної творчості України Василя Слободянюка з нагоди 70-річчя від дня народження

Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57

2-13 квітня

Світлиця ОЦНТ

Персональна виставка гончарних виробів Сергія та Світлани Погонців

Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57

03 квітня

Обласний конкурс молодих виконавців інструментальної музики

Тульчинський коледж культури Трачук Леонід Данилович 0235-22470

4 квітня

1000

Музичний фестиваль «День українського баяна і акордеона»

Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95

07 квітня

КЗ Плеяда»

1830

Фестиваль хорового мистецтва ім. В.І. Газінського з нагоди відзначення 75-річчя від дня народження митця

Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93,

Департамент культури ВМР Філанчук Максим Валерійович 65-50-53

7 квітня

До Всесвітнього дня здоров’я кінолекторій: «Молодь обирає здоров’я», «Правда про наркотики», «Правда про СНІД», «Правда про алкоголь», «ВІЛ. Знати, щоб вижити», «Аборт»

Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» Погребняк Валентина Іванівна 61-10-30

10 квітня

Презентація проекту «Старовинна техніка гарячої емалі в сучасному ювелірному мистецтві України» у рамках персональної виставки Олександри Барбалат «Мистецтво народжене вогнем» /м.Вінниця/.

Обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13

10, 15, 29 квітня

Прем’єра вистави „Гра в детектив” (режисер-постановник Пацунов В.П.)

Облмуздрамтеатр ім. М.Садовського Лозовський Володимир Васильович 67-26-30

10 квітня

Мистецький проєкт «Забуттю не підлягає!» на відзначення Міжнародного дня визволення в’язнів із фашистських таборів.

Обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13

11 квітня

Мистецька акція «За мир у рідній Україні» до 6-ї річниці початку АТО/ООС (тема ООС у творчості сучасних авторів).

Обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13

11 квітня відбірковий тур

в обласній філармонії, 1000

12 квітня

приміщення облмуздрам-театру, 1430

ХХVІІІ Міжнародний дитячо-юнацький естрадний конкурс «Музична парасолька»

Фінал та гала-концерт

Управління культури і мистецтв ОДА Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93, «Вінницький обласний благодійний фонд з підтримки молодих талантів у галузі культури та мистецтв «Музична парасолька», обласна філармонія ім.М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-49

Обласний академічний український музично-драматичний театр ім.М.Садовського Лозовський Володимир Васильович, 56-20-13

14 квітня

Персональна виставка заслуженого художника України Юрія Кафарського /м.Могилів-Подільський/

Обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13

15 квітня

Всеукраїнський та обласний конкурси учнів мистецьких навчальних закладів «Подільська весна – 2020»

Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93,

Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95

15 квітня

велика виставкова зала 1500

Виставка живопису Володимира Ходака (м. Вінниця) «Аресібо: погляд у небо»

Обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87

23 квітня

Виставка Олени та Анатолія Кравченків, заслужених художників України, членів Національної спілки художників України «Барви України» /м. Одеса/.

Обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13

24 квітня

Ретроспективна фотовиставка «Вона вишивала Україну» робіт Віри Роїк та її учениць з нагоди 110-ї річниці з дня народження заслуженого майстра народної творчості України, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України – Віри Роїк. Вечір пам’яті «Симфонія життя на рушнику».

Обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13

Друга половина квітня

Всеукраїнська літературно-мистецька акція «Бортнякова весна»

Відділ культури і туризму Крижопільської райдержадміністрації Кройтор Оксана Василівна

(0240)2-14-70

Кінець квітня

на базі Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Леонтовича

Круглий стіл «Мистецькі школи – як культурні осередки громад: від мрії до дії».

Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Троян Валентина Геннадіївна 55-51-94

30 квітня

Тульчинський районний будинок культури

Мистецьке свято «На крилах Леонтовича пісень» з нагоди відзначення 100-річчя від дня створення народної аматорської хорової капели ім. М.Д. Леонтовича

Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93, відділі культури і туризму Тульчинської райдержадміністрації Справник Наталія Віталіївна, 0235-2-24-80

Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57

Культурно-мистецькі та просвітницькі заходи до Великодніх свят (19 квітня)

1-21 квітня

Великодній фестиваль «Українська писанка» −2020: виставка, майстер-класи, лекції-практикуми, мистецько-освітні програми з розписуванням писанок /для дітей шкільного віку та студентів/

Обласний художній музей

Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13

Перша половина місяця

14-29 квітня

Світлиця ОЦНТ

Обласний мистецький проект «Зійдімося, роде, на Великдень».

Обласна виставка народного мистецтва «Великодня писанка»

Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57

Протягом квітня

Майстер-класи з писанкарства – до Великодніх свят

Обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87

1-19 квітня

13-24 квітня

Виставка та майстер-клас по виготовленню писанок майстрині Собко І.В. «Великоднє диво».

Виставка та майстер-класи з випікання обрядового хліба «Обрядовий хліб минулих поколінь»

ДІКЗ «Буша» Захарчук Ірина Вікторівна 0236-26190

9 квітня

Етнозахід «Подільські барви писанкові» (зустріч із майстрами народних ремесел) у рамках циклу заходів «У звичаях й традиціях Поділля пізнавай»

Вінницька ОУНБ ім.К.А.Тімірязєва Сеник Лариса Борисівна 67-34-31

9, 10, 16 квітня

Година майстерності «Диво писанкове». Перегляд літератури «Христос воскрес! Святкує Україна»,

Майстер-клас «Пасхальний віночок»

Обласна бібліотека для дітей ім.І.Франка Мрищук Тетяна Андріївна 65-99-81

13-24 квітня

Культурно-мистецькі заходи «Святковий Великдень – радість кожного серця»

Тульчинський коледж культури Трачук Леонід Данилович 0235-22470

15 квітня

Майстер-клас «Подільська писанка»

Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95

17 квітня

Виставка-привітання «Великоднє писанкове диво»

Обласна бібліотека для юнацтва

Пісна Тетяна Олександрівна

65-56-96

Цикл заходів до 34-ої річниці Чорнобильської катастрофи (26 квітня)

22-26 квітня

Виставка «Чорнобиль в долях вінничан» та тематичні екскурсії

Виїзди автомузею з пересувною виставкою «Під чорним крилом Чорнобиля»

Обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна

53-09-87

23 квітня

Година пам’яті «Чорнобиля гіркий полин»

Вінницька ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва

Сеник Лариса Борисівна 67-34-31

23 квітня

Літературна година «Лине Чорнобильський дзвін»

Обласний художній музей

Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13

24 квітня

Перегляд літератури «Чорнобиль : загублений світ»

Обласна бібліотека для дітей ім.І.Франка Мрищук Тетяна Андріївна 65-99-81

26-27квітня

Освітні заходи «Чорнобиль – живий плач мертвої зони»

Тульчинський коледж культури Трачук Леонід Данилович 0235-22470

26 квітня

Виставка-застереження «Чорнобиля гіркий полин»

Обласна бібліотека для юнацтва

Пісна Тетяна Олександрівна 65-56-96

27 квітня

Інформаційна година з презентацією «Чорнобиль – довгий слід трагедії»

Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича

Городинський С.С. 53-12-95

Друга половина місяця

Демонстрування фільмів: «Аврора»,»Битва за Чорнобиль», «Чорнобиль як воно є», «Дзвін Чорнобиля», «За секунду до катастрофи», політичного детективу «Російський дятел», художнього фільму «Загублене місто»

КЗ «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» Погребняк Валентина Іванівна 61-10-30

Культурно-освітні заходи до Дня пам’яток історії та культури (18 квітня)

15 квітня

Слайд-мандрівка «Перлини України – палаци і замки»

Обласна бібліотека для дітей ім. І.Я.Франка Мрищук Тетяна Андріївна 65-99-81

16 квітня

Виставка «Архітектура у деталях»

Обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87

Коментування закрито.

Comments are closed.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 Internftional Licence, якщо не зазначене інше .