ПОВІДОМЛЕННЯ  про оголошення конкурсу на посаду директора Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму

Управління культури і мистецтв облдержадміністрації оголошує конкурс на посаду директора Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму.

Загальні вимоги до кандидатів:  повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра (культурно-мистецького напрямку), стаж роботи у сфері культури не менше п’яти років та на керівних посадах не менше трьох років, вільне володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Обмеження щодо кандидатів: керівником комунального закладу культури не може бути призначена особа, яка за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому порядку, або на яку протягом останнього року накладалось адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління комунальним закладом культури.

Особи, які беруть участь в конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подають такі документи:

заяву з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

біографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

копію документів, що посвідчує особу, копію документів про вищу освіту;

два рекомендаційні листи довільної форми;

мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації у встановлений законом термін. Перелік документів є вичерпним. Особи можуть надавати інші документи, які, на їхню думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Особи, які подають документи, відповідають за достовірність поданої інформації.

На засідання конкурсної комісії кандидатам необхідно підготувати публічну презентацію проекту програми розвитку закладу на один і п’ять років.

Дата початку приймання документів: 02 листопада 2016 року.

Дата початку формування конкурсної комісії: 02 листопада 2016 року.

         Умови та строки проведення конкурсу: за рішенням конкурсної комісії  до участі не допускаються особи, які не відповідають вимогам, зазначеним у Законі України «Про культуру». Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення терміну приймання документів.

Документи приймаються за адресою: 21036, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, каб. 228.

Громадським організаціям у сфері культури відповідного функціонального спрямування до 22 листопада 2016 року подати управлінню культури і мистецтв облдержадміністрації лист-пропозицію, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. До листа додаються заява та анкета, завірені копії статуту громадської організації та витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для підтвердження відповідного функціонального спрямування).

Пропозиції будуть розглянуті до 24 листопада 2016 року. Жеребкування відбудеться 25 листопада 2016 року за адресою: 21036, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, управління культури і мистецтв облдержадміністрації.

 

Наказ управління культури і мистецтв облдержадміністрації від 02.11.2016 р. № 65-к «Про конкурс на посаду директора Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму»

АНКЕТА кандидата на включення до складу конкурсної комісії.

Заява кандидата про участь у конкурсі.

Заява-згода на участь у роботі конкурсної комісії з проведення конкурсного добору.

Коментування закрито.

Comments are closed.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 Internftional Licence, якщо не зазначене інше .