Померла талановитий педагог і музикант Людмила Мартинова

 

 

                  30 грудня 2020 року перестало битися серце Мартинової Людмили Миколаївни,

 високопрофесійного фахівця хорового мистецтва, надзвичайно інтелігентної та прекрасної   жінки, яка за ці роки згуртувала навколо себе людей різних професій та віку, але всіх їх об‘єднувала любов до мистецтва, до української пісні.

         Людмила Мартинова народилась у 1938 році в Рязані. У 1963 році закінчила Київську державну консерваторію ім.Чайковського (клас професора Берденнікова). Працювала у Вінницькому коледжі культури та мистецтв ім.Леонтовича. Нагороджена грамотами Міністерства культури УРСР, обласного управління культури.

Талановитий педагог і музикант, керівниця Народного аматорського колективу ветеранів війни та праці ім.Родіона Скалецького – Людмила Мартинова назавжди залишиться у наших серцях.

Ми  будемо пам’ятати Людмилу Миколаївну як добру, енергійну, творчу та життєрадісну людину, невтомного педагога, який умів достойно жити та турбувався про інших.

          Колектив Управління культури і мистецтв Вінницької обласної державної адміністрації висловлює глибоке співчуття рідним та близьким.

 

Коментування закрито.

Comments are closed.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 Internftional Licence, якщо не зазначене інше .