"Увага! На даний час сайт модернізується! Просимо вибачити за незручності!"

Помер Віталій Селезньов – народний артист України, колишній головний режисер і художній керівник театру ім. М.Садовського

27 січня 2020 року у Вінниці на 81 році життя помер колишній головний режисер і художній керівник Вінницького Академічного музично-драматичного театр ім.М.Садовського – Віталій Євдокимович Селезньов. Віталій Селезньов народився 20 серпня 1939 року на Харківщині в місті Ізюм. Закінчив акторський факультет Харківського театрального інституту 1961 року. Згодом навчався на режисерському факультеті Київського театрального інституту. Після закінчення навчання у 1973 році став режисером Вінницького обласного театру, а 1986 року – головним режисером. Створив майже сто вистав. Серед найвідоміших – «Софія Потоцька», «Назар Стодоля», «Анна Кареніна», «Мазепа», «Майська ніч» та ін.

Нехай добрий, світлий спомин про Віталія Євдокимовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, вдячних глядачів, усіх хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце талановитої і відомої людини. Проте він залишив по собі добрі справи та чесно прожите життя. Поділяємо біль та горе рідних!

Вічна і світла пам’ять!

Прощання з видатним вінничанином відбудеться у театрі 29 січня з 11.00 до 13.00.

Колектив Управління культури і мистецтв Вінницької ОДА

Коментування закрито.

Comments are closed.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 Internftional Licence, якщо не зазначене інше .