"Увага! На даний час сайт модернізується! Просимо вибачити за незручності!"

Про посилення на територіїт області заходів карантину введеного постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020року

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу  COVID-19»  з урахуванням протокольного рішення №2 від 10 березня 2020 року позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зареєстрованого за №9919/5/1-20 від 10.03.2020 року «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19» та Протоколу №7 , Протоколу №8 позачергових засідань обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року надсилаємо інформацію до відома та виконання:

  1. Призупинити роботу закладів освіти, в тому числі мистецьких шкіл, вищих мистецьких навчальних закладів терміном  на три тижні  з 12 березня по 03 квітня 2020 року.
  2. Заборонити проведення всіх масових(культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Термін виконання: з 17 березня до скасування заборони.
  3. Забезпечити проведення санітарно-освітньої роботи серед населення з питань профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19 та доведення до населення відповідних пам`яток, інформаційних матеріалів та рекомендацій населенню максимально обмежити фізичні контакти.Термін виконання: протягом епідемічного періоду.
  4. Впродовж епідемічного періоду скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відеоконференцій усі наради та засідання. Термін виконання: протягом епідемічного періоду.
  5. Запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань з послідуючим обов`язковим повідомленням  територіальних лікувальних закладів та територіальних структурних підрозділів ДУ «Вінницький ОЛЦ МОЗ України». Термін виконання: протягом епідемічного періоду.
  6. Передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливості здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою кварцування. Термін виконання: протягом епідемічного періоду.

 

 

Коментування закрито.

Comments are closed.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 Internftional Licence, якщо не зазначене інше .