План
проведення культурно-мистецьких та просвітницьких заходів
у жовтні 2020 року (заходи будуть проведені за умови зняття обмежень під час карантину):
№
п/п |
Дата проведення,
адреса |
Зміст заходу та форма його проведення | Прізвище, ім’я, по-батькові, електронна адреса контактної особи |
1. | 1-25 жовтня
с. Жорнище смт.Іллінці |
Всеукраїнський молодіжний пленер гончарів ім.Олександра Ганжі | Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57,
Ілллінецька ОТГ |
2. | 03 жовтня
21.00 |
Презентація проекту «Філармонійне безсоння» («Philharmonic Insomnia») – «Чайковський та Україна» | Обласна філармонія ім.М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-49 |
3. | 5 жовтня | Віртуальна виставка до Міжнародного дня лікаря | Вінницька обласна наукова медична бібліотека Берладин Галина Василівна 67-38-04 |
4. | 08 жовтня – 05 листопада
Відкриття 12.00 Велика виставкова зала ВОКМ |
Проведення 72-ї виставки образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва Вінниччини | Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93, Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57. Обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87 |
5. | 7, 8 жовтня | «Любителям абсенту» – Проєкт «Вечори з «Аркатою» | Обласна філармонія ім.М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-49 |
6. | 9 жовтня | Мистецька акція «Життя – картина, ти – її творець» для творчої молоді на відзначення Дня художника. | Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13 |
7. | 9 жовтня
11.00 4 поверх адмінбудівлі вул. Соборна, 70 |
Урочисті заходи з нагоди 50-річчя з часу заснування Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України | Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93, Вінницька обласна організації НСПУ Вітковський Вадим Миколайович 61-16-47 |
8. | 10 жовтня | Книжкова виставка-ювілей «Творчий ювілей письменників Вінниччини» (до 50-річчя з часу заснування Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України) | Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва Сеник Лариса Борисівна 67-34-31 |
9. | 14 жовтня | Фестиваль традиційних подільських страв «Диво з горнятка (свято Тиманівської каші, с. Тиманівка Тульчинського району) | Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93, обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57, Тульчинська ОТГ Третьякова Катерина Василівна
|
10. | 14 жовтня
14.00 |
Персональна фотовиставка Вадима Козловського «Лічильник днів» м. Вінниця. | Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13 |
11. | 16 жовтня
15.00 Національний музей історії України, м. Київ, вул. Володимирська, 2 |
Презентація виставкового проєкту «Золото Поділля. Історія народів» за археологічними матеріалами Вінницького обласного краєзнавчого музею та Національного музею історії України. | Обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87 |
12. | 19-27 жовтня | Проведення в он-лайн форматі обласного фестивалю театральних колективів» Театральна осінь-2020» | Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57 |
13. | 25 жовтня | Проведення в он-лайн форматі фестивалю національних культур «Подільські барви | Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57 |
14. | 29 жовтня
11.00 |
Всеукраїнська науково-практична конференція «Розбудова культурного простору: сучасні тенденції та пріоритети» | Вінницький обласний навчально-методичний центр галузі культури, мистецтв та туризму Надоленко Галина Федорівна 61-10-38 |
15. | 29 жовтня
14.00 |
Персональна виставка «Лелечий рай» /живопис/ з нагоди 70-річчя від дня народження художника, заслуженого працівника культури України Федора Ущаповського | Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13 |
16. | 29-30 жовтня | VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Усна історія: теорія і практика досліджень на сучасному етапі» | Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва Сеник Лариса Борисівна 67-34-31 |
17. | Друга половина жовтня | Колегія управління культури і мистецтв облдержадміністрації | Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93, |
Мистецькі акції до Міжнародного дня музики (1 жовтня) | |||
18. | 01 жовтня | Радіогазета «Наше життя – музика» | Тульчинський коледж культури Трачук Леонід Данилович
(0235)2-24-70 |
19. | 01жовтня
Облмуздрамтеатр ім.М.Садовського 02 жовтня |
Урочисте відкриття 84-го концертного сезону.
Радіо Бенд Олександра Фокіна
Гала-концерт колективів філармонії |
Обласна філармонія ім.М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-49 |
20. | 01 жовтня | Музичний калейдоскоп «Картинки з виставки» | Вінницька обласна бібліотека для дітей ім. І.Франка Мрищук Тетяна Андріївна 65-99-81 |
21. | 01 жовтня | Святкова програма до Міжнародного дня музики та майстер-класи.
Музично-поетична акварель «Музика – царство мелодій, вічна чудова краса,» |
Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95 |
22. | 08 жовтня | Музична година «Джон Леннон і його час» | Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва Сеник Лариса Борисівна 67-34-31 |
Культурно-мистецькі та просвітницькі заходи з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва (14 жовтня) | |||
23. | Протягом жовтня | Проведення тематичних екскурсій, лекцій «Уклін козацькій славі», «Героям слава»;
У рамках музейної он-лайн програми у соцмережах публікації на теми: «Вінничани – герої нашого часу», «Національна революція 1648–1976 рр.». |
Вінницький обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна
53-09-87 |
24. | 08, 09 жовтня
12 жовтня
13 жовтня
Протягом року |
Книжкова виставка-подія «Козацькими стежками Вінниччини: минуле та сьогодення».
Прес-виставка «Благословенна та держава, що має відданих синів». Круглий стіл «День захисника України – свято вшанування мужності та героїзму українського народу» Патріотична година «Багатовікова боротьба за незалежність України» «Бібліотека – учасникам ООС (АТО)» (безкоштовне оформлення читацьких документів на рік) |
Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва Сеник Лариса Борисівна 67-34-31 |
25. | 7, 10, 15 жовтня | Тематичні години «Ось де, люди, наша слава, слава України».
Віртуальна виставка «Козацькій славі жити у віках» Виховні години «Свято сильних, мужніх і безстрашних» |
Тульчинський коледж культури Трачук Леонід Данилович 0235-22470 |
26. | 10, 13 жовтня | Виставка-календар «Мужність і відвага крізь віки»
Година мужності «Люди доброї волі». |
Вінницька обласна бібліотека для юнацтва Пісна Тетяна Олександрівна 65-56-96 |
27. | 12, 13 жовтня | «Козацька слава» – програма Академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» до Дня Захисника України | Обласна філармонія ім.М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-49 |
28. | 12, 13, 14 жовтня | Козацькі забави «Як козаки до бібліотеки ходили»
Патріотичний вечір «Українці – нація героїв» Перегляд літератури «Велетні духу Запорізької Січі» Урок мужності «Славні воїни України» |
Вінницька обласна бібліотека для дітей ім. І.Франка Мрищук Тетяна Андріївна 65-99-81 |
29. | 13 жовтня | Мистецька програма «Лицарі України». | Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13 |
30. | 13 жовтня – 05 листопада
Світлиця ОЦНТ |
Проведення обласної виставки народного мистецтва «А ми тую козацькою славу збережемо» | Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна
67-31-57 |
31. | 13 жовтня | Конкурс за патріотичною тематикою «Україно моя калинова» серед команд студентів І курсу | Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95 |
32. | 14 жовтня | Покази кінофільмів: «В бій ідуть одні старики», «Чорна долина», «Тримайся, козаче», «Козаки йдуть», «Поки є час» (онлайн-формат в умовах продовження адаптованих карантинних заходів). | Обласний центр культури «Щедрик» Погребняк Валентина Іванівна 61-10-30 |
33. | 14 жовтня | Святкування Дня захисника України
Виставка «Козацькому роду нема переводу» |
Адміністрація історико-культурного заповідника «Буша» Захарчук Ірина Вікторівна 236-26190 |
Культурологічні заходи до 76-ї річниці визволення України від нацистських загарбників (28 жовтня) | |||
34. | Протягом жовтня | Проведення тематичних екскурсій, лекцій «Вінниччина в роки Другої світової війни», «Ставка «Вервольф» та окупаційний режим на Вінниччині»;
В рамках музейної он-лайн програми у соцмережах публікації на тему «Події Другої світової війни на Вінниччині». |
Вінницький обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна
53-09-87 |
35. | Протягом жовтня | Виставка-календар «Мужність і відвага крізь віки» | Обласна бібліотека для юнацтва Пісна Тетяна Олександрівна 65-56-96 |
36. | 22 жовтня | Виставка документів «Україна у війні 1941-1945 років: уроки історії» | Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва Сеник Лариса Борисівна 67-34-31 |
37. | 22, 28 жовтня | Перегляд літератури «Війна на сторінках книг».
Літературно-музичний вечір «Їм судилося йти на захист України» |
Вінницька обласна бібліотека для дітей ім. І.Франка Мрищук Тетяна Андріївна 65-99-81 |
38. | 28 жовтня | Мистецька програма «Війна. Погляд у минуле». | Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13 |
39. | 28 жовтня | Виховний захід: «Герої незабутні, що з нами йдуть в віки майбутні» | Вінницький коледж культури і мистецтв ім М.Д.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславоввич 53-12-95 |
40. | 28 жовтня | Виховні години «Дорогами мужності і слави», «Війна така далека і близька» | Тульчинський коледж культури Трачук Леонід Данилович 0235-22470 |
41. | 28 жовтня | Кінопокази документальних та художніх фільмів «Визволення», «Битва за нашу радянську Україну», «Перемога на Правобережній Україні», «Велика Вітчизняна», «І нареклись героями Дніпра» (онлайн-формат в умовах продовження адаптованих карантинних заходів) | Обласний центр культури «Щедрик» Погребняк Валентина Іванівна 61-10-30 |