"Увага! На даний час сайт модернізується! Просимо вибачити за незручності!"

План роботи управління культури і мистецтв обласної державної адміністрації на грудень 2020 року

План проведення культурно-мистецьких та просвітницьких заходів у грудні 2020 року

Управлінням культури і мистецтв облдержадміністрації

 

п/п

Дата проведення,

адреса

Зміст заходу та форма його проведення Прізвище, ім’я, по-батькові, електронна адреса контактної особи
1. 1-15 грудня Акція «Подаруй дитині частинку свого серця!» (збір та передача Іванівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату дитячих книг, розвиваючих ігор, іграшок) Вінницька ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва Сеник Лариса Борисівна 67-34-31
2. 04 грудня Мистецька акція «Людина починається з добра!» на відзначення Міжнародного дня волонтера Обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13
3. 10 грудня

Велика виставкова зала

Виставка з фондової збірки «Подільська зима» (живопис, народна ікона, етнографія) Вінницький обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна

53-09-87

4. 22 грудня Виставка «Городища уличів» – за результатами польових досліджень (спільно з Інститутом археології НАН України) Вінницький обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна

53-09-87

5. Друга половина грудня Колегія управління культури і мистецтв облдержадміністрації Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-94,
Культурно-освітні заходи до Міжнародного Дня людей з інвалідністю (3 грудня)
6. Початок грудня Тематичні та оглядові екскурсії, майстер-класи Обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87
7. 02 грудня Показ вистав для дітей з інвалідністю Обласний академічний театр ляльок Байдюк Михайло Дмитрович
8. 02 грудня Панорама «Повір у себе, і в тебе повірять інші!» Вінницький фаховий коледж мистецтв ім. М.Д.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95
9. 03 грудня Відеоролик про роботу центрів, що займаються з людьми з обмеженими можливостями. Онлайн-формат на сторінці ВОЦК «Щедрик» ВОЦК «Щедрик» Сентемон Наталя Альфредівна 61-10-30
10. 03 грудня Мистецько-освітня програма «Мистецтво жити разом». Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13
11. 03 грудня Круглий стіл «Право на гідне життя для всіх» (платформа відеоконференцій ZOOM) Вінницька ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва Сеник Лариса Борисівна 67-34-31
12. 03 грудня Виставка-календар «Зігріймо серце добротою» Обласна бібліотека для юнацтва Пісна Тетяна Олександрівна 65-56-96
13. 03 грудня Експрес-ревю до Міжнародного дня людей з інвалідністю Обласна наукова медична бібліотека Берладин Галина Василівна 67-38-04
Культурно-освітні заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧAEC (14 грудня)
14. 10 грудня Година пам’яті «На Чорнобиль журавлі летіли» (платформа відеоконференцій ZOOM) Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва

Сеник Лариса Борисівна 67-34-31

15. 14 грудня Онлайн показ документальних фільмів: “Чорнобиль як воно є”, “Дзвони Чорнобиля”, “Аврора”.

Онлайн показ відеоролику про аварію на Чорнобильській АЕС

ВОЦК «Щедрик» Сентемон Наталя Альфредівна 61-10-30
16. 14 грудня Виставка «Вінничани, що рятували світ» Обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87
17. 14 грудня Виставка панорама «Чорнобиль не має минулого часу» Вінницький фаховий коледж культури ім. М.Д.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95
18. 14 грудня Віртуальна виставка “Чорнобиль: радіація, життя, здоров’я” Обласна наукова медична бібліотека Берладин Галина Василівна 67-38-04
19. 14 грудня Експозиційна виставка літератури «Ціною життя» Обласна бібліотека для юнацтва Пісна Тетяна Олександрівна 65-56-96
20. 16 грудня Виховна година «Ті, хто врятували світ» Тульчинський фаховий коледж культури Трачук Леонід Данилович (0235)22470
До Дня Збройних Сил України (6 грудня)
21. 3 грудня Виставка документів «Збройні сили України – слава, гордість, міць країни» Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва

Сеник Лариса Борисівна 67-34-31

22. 4 грудня Патріотична година  «Збройні Сили України – слава, гордість, міць країни» Вінницький фаховий коледж культури ім. М.Д.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-5
23. 6 грудня Доповнення експозиції залу №16 новонадходженнями – матеріалами про земляків – учасників АТО/ООС Обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87
24. 6 грудня Онлайн показ документального фільму «Опануй хвилю» ВОЦК «Щедрик» Сентемон Наталя Альфредівна 61-10-30
25. 6 грудня Книжкова виставка-галерея «Їх імена належать Україні» Обласна бібліотека для юнацтва Пісна Тетяна Олександрівна 65-56-96
26. 6 грудня Експрес-ревю до Дня збройних сил України Обласна наукова медична бібліотека Берладин Галина Василівна 67-38-04
27. 4 грудня Вітання  до Дня Збройних сил України «Мужність і гордість України» Тульчинський фаховий коледж культури Трачук Леонід Данилович (0235)22470
Культурно-освітні заходи до Міжнародного дня захисту прав людини (10 грудня)
28. 10 грудня Круглий стіл «Тенденції розвитку та реалізації прав людини і громадянина в Україні» Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва

Сеник Лариса Борисівна 67-34-31

29. 10 грудня Освітньо-мистецька програма «Діти в правовому полі». Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13
30. 10 грудня Актуальна розмова «Насильство: алгоритм дії», виставка-діалог «Права й закони в твоєму житті» Обласна бібліотека для юнацтва Пісна Тетяна Олександрівна 65-56-96
31. 09 грудня Казково-правовий потяг «Країн на світі є чимало – великі, дружні і малі. Ми ж вирушаємо у Право – Країну мрій всіх на Землі»;

Правова година «Перехрестя мудрого Закону» : до Дня прав людини

Обласна бібліотека для дітей ім. І.Я.Франка Мрищук Тетяна Андріївна 65-99-81
32. 09, 14-18 грудня Виставка «Формуємо правову культуру»

Лекція «Правовий аспект захисту

від булінгу та покарання за вчинення булінгу»

Тиждень правових знань «Мораль, право, закон – рушійні сили життя людини»

Вінницький фаховий коледж мистецтв ім. М.Д.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95
33. 10 грудня Експрес-ревю до Міжнародного дня захисту прав людини Обласна наукова медична бібліотека Берладин Галина Василівна 67-38-04
34. 02, 09 грудня Правова гра-вікторина «Про права – з гумором та серйозно». Тематичні виховні години: «Молодь в оманному світі спокус», «Правове коло студента», «Виконуй обов’язки і поважай правопорядок».

Зустріч з юристом «Правова відповідальність».

Тульчинський фаховий коледж культури Трачук Леонід Данилович (0235)22470
Цикл новорічно-різдвяних свят
35. 01, 11, 23, 24 грудня Книжкова виставка «Зимова казка в Книжковому королівстві» (онлайн)

Андріївські вечорниці «Ой, веселі вечорниці у нас в Україні» (онлайн);

Майстер-клас «Різдв’яні фантазії», віртуальна подорож «Новий рік іде по світу» (онлайн)

Виставка творчих робіт «Свята срібної зими»;

Лялькова вистава «Зимова казка» (онлайн)

Вінницька обласна бібліотека для дітей ім.. І.Франка Мрищук Тетяна Андріївна 65-99-81
36. 11 грудня

 

17 грудня

 

28 грудня

Мистецько-освітня програма «Андріївські вечорниці». для учнівсько-студентської молоді.

Мистецька програма «Святий Миколай іде – Різдво несе».

Виставка робіт переможців та учасників обласного дитячого фестивалю-конкурсу візуального мистецтва «Різдвяна зірка»-2020

Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13
37. 12 грудня

17.00

Вечірня театралізована екскурсія до свята за народним календарем – Дня Святого Андрія Первозваного Вінницький обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна

53-09-87

38. 14, 19 грудня Виставка газетних публікацій «Святий Миколай – передвісник різдвяного дива»

Книжково-ілюстративна виставка «Новорічно-різдвяний серпантин»

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва

Сеник Лариса Борисівна 67-34-31

39. 14, 21-31 грудня Проведення етнографічного свята «Андріївські вечорниці»;

Виставка та майстер-класи по виготовленню новорічних композицій до свята «Новорічна ялинка в музеї»

Адміністрація ІКЗ «Буша» Захарчук Ірина Вікторівна (0236) 26190
40. 15-30 грудня Марафон різдвяних концертів усіх творчих колективів філармонії

«Зійшла зоря ясна» Подільський камерний хор «Леонтович-капела», «Тельнюк: колядки» Симфонічний оркестр філармонії

Новорічна інтерактивна вистава «Новорічна Міньйономанія»

Вінницька обласна філармонія ім. М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович, 66-13-49
41. 15-30 грудня Цикл новорічно-різдвяних свят з показом Новорічної вистави Ш.Перро «Красуня і чудовисько» Обласний академічний український музично-драматичний театр ім.М.Садовського Лозовський Володимир Васильович 67-26-30
42. 16-19 грудня

 

 

20-31 грудня

Святкові ранки для дітей до Дня Святого Миколая (на стаціонарі театру та у навчально-виховних закладах області).

Проведення новорічних ранків для дітей.

Вінницький обласний академічний театр ляльок Байдюк Михайло Дмитрович 66-00-66
43. 18 грудня – 10 січня (Світлиця ОЦНТ)

25 грудня

січня

Обласна виставка народного мистецтва   «Різдвяне диво»

Обласний фестиваль національної кухні «Чим хата багата, тим й рада» (онлайн режим)

Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57
44. 18, 23грудня Святкова програма – вітання

«На Святого Миколая  радість світ увесь  проймає»

Новорічний розважальний вечір «Christmas Carol. Новорічна феєрія»

Вінницький фаховий  коледж культури ім. М.Д.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95
45. 16, 28 грудня «Новорічна скринька Святого Миколая» on-line захід ц/к Видовищно-театралізованих заходів.

Новорічне  вітання викладачів та студентів коледжу «В добрий новорічний час».

Тульчинський фаховий коледж культури Трачук Леонід Данилович (0235)22470
46. 19, 24 грудня Виставка-вітання «Зима іде – свята веде»;

Книжкова хуртовина «Різдвяне диво»

Вінницька обласна бібліотека для юнацтва Пісна Тетяна Олександрівна 65-56-96
47. Протягом грудня Показ художнього Фільму «Пекельна хоругва або різдво козацьке» та анімаційного фільму «Різдвяна історія» ВОЦК «Щедрик» Сентемон Наталя Альфредівна 61-10-30
Заходи з нагоди 143-ї річниці від дня народження М.Леонтовича
48. 11 грудня Про присудження Всеукраїнської премії імені Миколи Леонтовича Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93
49. 09 грудня Книжкова виставка «Великий подолянин Вінницька ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва Сеник Лариса Борисівна 67-34-31
50. 13 грудня Всеукраїнська науково-практична конференція до дня народження М.Д.Леонтовича Управління культури і мистецтв облдержадміністрації, Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93

ВОЦК «Щедрик» Сентемон Наталя Альфредівна 61-10-30

51. 13 грудня

м.Вінниця

Обласний мистецький проект «Співає Поділля Леонтовича» (онлайн режим) Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93, обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57,
52. 18 грудня Виставка учасників пленер-акції «Прилетіла ластівонька/Малюємо зимову казку/» для дітей, позбавлених батьківського піклування Обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13

План роботи управління культури і мистецтв обласної державної адміністрації на листопад 2020 року

План проведення культурно-мистецьких та просвітницьких заходів

у листопаді 2020 року:

 

п/п

Дата проведення,

адреса

Зміст заходу та форма його проведення Прізвище, ім’я, по-батькові, електронна адреса контактної особи
1. 03 листопада «Пелюстки стародавнього романсу»

Солісти: Народна артистка України Ірина Швець (сопрано), Володимир Полторацький (тенор), Герард Карпенко (баритон), Герард Карпенко (баритон), Юрій Лопатюк (фортепіано), Олег Прокопчук (гітара).

Проект «Вокальні універсалії»

Вінницька обласна філармонія ім. М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-50
2. 04 листопада «ЛЮБИТЕЛЯМ АБСЕНТУ-2»

Академічний камерний оркестр «Арката»

Художній керівник та диригент заслужений діяч мистецтв України  Георгій Курков, Солісти: Емілія Писаренко-Івлєва (скрипка), Альона Ткачук (флейта), Василь Журбенко (кларнет), Костянтин Алексич (ксилофон).

Проект «Вечори з «Аркатою»

Вінницька обласна філармонія ім. М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-50
3. 05 листопада Персональна виставка художниці, члена ВООНСХУ Галини Чекіної «Мотиви рідної землі» /живопис, гобелен, м. Вінниця/. Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13
4. 09 листопада Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва. Мистецький проект «Покровитель культури». Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93, ВОЦК «Щедрик» Сентемон Наталія Альфредівна 61-10-30
5. 12 листопада До 120-річчя Фредеріка Шопена. Інеса Порошина (фортепіано, Київ).

Проект «Lady Steinway»

Вінницька обласна філармонія ім. М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-50
6. 12 листопада Віртуальна виставка «Пневмонії сучасні стандарти діагностики та лікування» до 12 листопада Всесвітнього дня боротьби з пневмонією Вінницька обласна наукова медична бібліотека Берладин Галина Василівна 67-38-04
7. 12 листопада,

м. Вінниця

Обласне свято кобзарського мистецтва ім.В.Перепелюка «Струни вічності» (он-лайн). Управління культури і мистецтв облдержадміністрації 55-51-93, Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57
8. 13 листопада –  17 грудня

Світлиця ОЦНТ

Виставка тканих рушників із приватної колекції Сергія Бугая із с.Човновиця  Оратівського району Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57
9. 14 листопада, 12:00

Велика виставкова зала

Відкриття VІІІ Вінницької бієнале художнього текстилю юних авторів «Світ у клаптику» Обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87
10. 17 листопада Книжкова виставка-ювілей «Найталановитіший кобзар України – Володимир Максимович Перепелюк» Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва

Сеник Лариса Борисівна 67-34-31

11. 19 листопада Бетховен – 250

Симфонічний оркестр філармонії

Проект «Симфонічний презентує»

Вінницька обласна філармонія ім. М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-50
12. 19 листопада Прем’єра нової вистави Л. Шоммера «Бал негідників». Облмуздрамтеатр ім. М.Садовського Лозовський Володимир Васильович 67-26-30
13. 20 листопада

Академічна зала музею

Відкриття  виставки «Великий майстер кобзарського мистецтва» – з нагоди 110-річчя від дня народження подільського кобзаря Володимира Перепелюка Обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87
14. 21 листопада

27-30 листопада

Виставка «Спогади з минулого» до Дня села Буша.

Виставка до Дня оборони Буші  « Тут земля кров’ю прокроплена так, що цвісти на ній мусів би вже тільки мак…»

Адміністрація ДІКЗ «Буша» Захарчук Ірина Вікторівна 0236-26190
15. 22 листопада Підсумкова виставка робіт студентів Вінницького державного педагогічного університету ім. М. М. Коцюбинського за спеціальністю «образотворче, декоративне мистецтво, реставрація». Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13
16. 23 листопада Тематичний вечір «Співець Подільського краю» з нагоди відзначення 121–ї річниці з дня народження українського композитора, хорового диригента, фольклориста Родіона Андрійовича Скалецького. Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57

Відділ культури і туризму Бершадської райдержадміністрації Герасимчук Надія Миколаївна 0252-2-15-78

17. 24 листопада Круглий стіл «Бібліотека ОТГ: практики і перспективи» у рамках засідання «Школи керівника для директорів, завідувачів публічних бібліотек ОТГ області «Комунікація. Компетентності. Досвід» Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва

Сеник Лариса Борисівна 67-34-31

18. 25 листопада Віртуальна виставка «Видатний вчений, хірург та анатом» до 210- річчя від дня народження Миколи Івановича Пирогова (25.11.1810 – 23.11.1881), видатного хірурга, доктора медицини, професора, анатома, основоположника військово-польової хірургії, педагога та громадського діяча Поділля Вінницька обласна наукова медична бібліотека Берладин Галина Василівна 67-38-04
19. 25 листопада Вечір львівських шлягерів

Солістка Національної філармонії України Каріна Кондрашевська (сопрано) та ансамбль народних інструментів «Дивограй»

Вінницька обласна філармонія ім. М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-50
20. ????листопада Фестиваль «Contemporary Music Days in Vinnytsia» Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93, Департамент культури Вінницької міської ради Філанчук Максим Валерійович
21. Друга половина листопада Культурно-мистецька резиденція Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93
22. Друга половина листопада Регіональний фестиваль-конкурс аматорського кіно «Кінометр» Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93, Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-03-37, Обласний центр культури «Щедрик» Сентемон Наталія Альфредівна 61-10-30
Соціокультурні заходи з нагоди Дня української писемності та мови (9 листопада)
23. 05 листопада Круглий стіл «Українська мова як основа розвитку нації». Книжково-ілюстративна виставка «Пізнай себе і свій народ через слово». Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва

Сеник Лариса Борисівна 67-34-31

24. 09 листопада Мистецька програма «Мова – то предків надбання».

 

Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13
25. 9 листопада Інформаційна година «Українська мова-коштовний скарб народу» Тульчинський фаховий коледж культури Трачук Леонід Данилович 0235-22470
26. 05, 09 листопада Виховна година  «Шануй свою мову калинову», Мовна вітрина «Українська мова – диво калинове». Вінницький фаховий коледж мистецтв ім. М.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95
27. 06, 09, 25 листопада Мовознавча вікторина «Співуча й кольорова українська мова». Перегляд літератури «Наша мова – пісня, і в словах любов». Бесіда «Коштовний скарб народу».

Зустріч з письменниками «З плеяди славних земляків»

Вінницька обласна бібліотека для дітей ім. І.Франка Мрищук Тетяна Андріївна 65-99-81
28. 09 листопада Експрес-ревю до 9 листопада – Дня української писемності та мови; Вінницька обласна наукова медична бібліотека Берладин Галина Василівна 67-38-04
29. 09, 13 листопада Виставка-календар «Із  глибини віків бере початок наша мова». Нон-стоп  «Слово – то мудрості промінь, слово – то думка людська…!». Молодіжний інтелектуальний батл «Мова – наша зброя». Вінницька обласна бібліотека для юнацтва Пісна Тетяна Олександрівна 65-56-96
Науково-просвітницькі та культурно-мистецькі заходи до Дня гідності та Свободи України (21 листопада)
30.  12, 19 листопада Книжкова виставка досьє «Від Майдану до Свободи».

Урок мужності «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе».

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва

Сеник Лариса Борисівна 67-34-31

31. 17 листопада Проведення виховних тематичних та інформаційних годин, уроків мужності Тульчинський фаховий коледж культури Трачук Леонід Данилович 0235-22470
32. 19 листопада  Виховна година «Україна: незалежність, гідність,свобода». Інформаційні години на уроках історії. Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95
33. 21 листопада Мистецька програма «Свободу – не спинити!». Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13
34. 21 листопада Покази документальних фільмів Володимира Тихого «Вавілон 13», «Рейд»,«Палаюча пам’ять», «Сильніше ніж зброя», «Позивний Бандерас» Обласний центр культури «Щедрик» Сентемон Наталія Альфредівна 61-10-30
35. 25 листопада Виставка-календар «Вільні творити майбутнє». Вінницька обласна бібліотека для юнацтва Пісна Тетяна Олександрівна 65-56-96
36.  26 листопада Патріотична година «З вірою в серці» Вінницька обласна бібліотека для дітей ім. І.Франка Мрищук Тетяна Андріївна 65-99-81
37. Протягом листопада Проведення низки тематичних екскурсій «Героям Слава»; доповнення експозиції 16 зала: музею матеріалами на тему «Вінничани на захисті суверенітету України». Вінницький обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87
Цикл заходів до Дня пам’яті жертв Голодомору (23 листопада)
38. 18, 19, 23 листопада Книжкова виставка-вшанування «Очима болю, відлунням в серцях: пам’ятати, молитися».

Віртуальна книжкова виставка «Голодомор 1932-1933 рр. – геноцид української нації».

Акція (запалення свічок у відділах та вікнах бібліотеки) «Не погасити пам’яті вогонь».

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва

Сеник Лариса Борисівна 67-34-31

39. 20 листопада

 

20 листопада

Перегляд літератури «Стражденний біль голодної країни»

Інформаційна година «Трагедія і біль 30-х»

Вінницька обласна бібліотека для дітей ім. І.Франка

Мрищук Тетяна Андріївна 65-99-81

40. 20, 23 листопада Відео-екскурсія «Україна пам’ятає. Світ визнає». Виховний захід та експозиція «Шануймо хліб». Вінницький фаховий коледж мистецтв ім. М.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95
41. 20, 23 листопада Виставка-символ «Засвіти свічку пам’яті». Виставка-реквієм «Скорботна свічка пам’яті святої». Година пам’яті «Голодомор та політичні репресії на Вінниччині» (он-лайн). Вінницька обласна бібліотека для юнацтва Пісна Тетяна Олександрівна 65-56-96
42. 22 листопада Мистецька програма «Монологи памʼяті». Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 56-28-73
43. 23 листопада Покази художніх та документальних фільмів: «Голод-33», «Жовтий князь», «Гіркий цвіт акації», «33-й. Свідчення очевидців», «Свічка пам’яті», «Німа правда. Свідчення, загублені в стерні». Обласний центр культури «Щедрик» Сентемон Наталія Альфредівна 61-10-30
44. Протягом  листопада Проведення тематичних екскурсій «Політичні репресії  та  голодомори на Вінниччині у першій половині ХХ століття» Вінницький обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87
45. 25 листопада Бесіди, години спілкування: «Голодомор в Україні – злочин проти нації», «Забуттю не підлягає» Тульчинський фаховий коледж культури Трачук Леонід Данилович 0235-22470
46. 28 листопада Експрес-ревю «Україна 1932-1933. Геноцид голодом» Вінницька обласна наукова медична бібліотека Берладин Галина Василівна 67-38-04

День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій

 

У День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, 28 листопада о 16:00 год, традиційно по всій країні буде оголошено хвилину мовчання, після якої розпочнеться загальнодержавна акція “Запали свічку”, на вшанування пам’яті мільйонів українців, загиблих під час геноциду українського народу…
🕯️Запали свічку пам`яті у своєму вікні…
🙏Ми пам`ятаємо…

Повідомлення про результати Конкурсу «Про присудження премії ім. М.Д. Леонтовича» у 2020 році

Результати Конкурсу «Про присудження премії

ім. М.Д. Леонтовича» у 2020 році

 

До управління культури і мистецтв облдержадміністрації на здобуття Премії у 2020 році надішли матеріали у номінаціях:

  • професійні хорові колективи:
  1. Академічний міський камерний хор ім. В.Газінського, м. Вінниця
  2. Академічний хор ім. В. Палкіна, м. Харків
  3. Академічний муніципальний хор, м. Хмельницький
  4. Академічний камерний хор «Бревіс», м. Тернопіль
  • професійні композитори:
  1. Щетинський Олександр Степанович, м. Харків (Харківський національний університет мистецтв)
  2. Волонський Мирослав Михайлович, м. Львів (Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. С. Крушельницької )
  3. Зеленський Сергій Васильович, м. Львів
  4. Дацко Мирон Олексійович, м. Львів (Львівський фаховий коледж мистецтв і культури)
  5. Мануляк Остап Михайлович, м. Львів
  6. Польовий Олег Григорович, м. Одеса (Одеська національна музична академія ім. А. Нежданової)
  7. Гайденко Анатолій Павлович, м. Харків (Харківського національного університету мистецтв ім. І.Котляревського)
  • учбові та аматорські колективи:
  1. Хор Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М.Д.Леонтовича;
  2. Народна жіноча хорова капела «Соломія», Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу;
  3. Студентський бакалаврський хор «MELOS» Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу;
  4. Зразковий хор «Гармонія» Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька»;
  5. Дитячий хор учнів «Щедрик» Вінницької дитячої музичної школи №2;
  6. Народний аматорський хор «Відродження» КЗ «Будинок культури Теплицької селищної ради» Теплицького району Вінницької області»
  7. Народна аматорська хорова капела Немирівського РБК Вінницької області;
  8. Народна аматорська хорова капела ім. М.Д.Леонтовича КЗ «Районний будинок культури» Тульчинської районної ради.

Відповідно Положення про Премію імені М.Д. Леонтовича, затвердженого рішенням 25 сесії обласної  Ради 7 скликання від 12 жовтня 2017 року № 500 (зі змінами) та протоколів засідань журі з присудження премії імені М.Д. Леонтовича за 2020 рік в номінаціях «Професійні хорові колективи», «Професійні композитори», «Учбові та аматорські хорові колективи» від 24 листопада 2020 року присвоюється звання лауреата премії та присуджується Премія імені М.Д. Леонтовича за 2020 рік :

у номінації «Професійні композитори» – Остапу Михайловичу Мануляку;

у номінації «Професійні хорові колективи» – Академічному хору ім. Вячеслава Палкіна КП «Харківська обласна філармонія»;

у номінації «Учбові та аматорські хорові колективи» – хору Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М.Д.Леонтовича.

        Управління культури і мистецтв облдержадміністрації вітає переможців та дякує всім учасникам Конкурсу за збереження духовних традицій українського народу, формування національної свідомості та популяризацію творів сучасних українських композиторів, розвиток творчого надбання нашого земляка Миколи Леонтовича і бажає всім виконавцям подальших творчих успіхів і яскравої палітри культурного життя!

 

Обласний флеш-моб до Дня Української Хустки

Старт обласного флеш-мобу до Всесвітнього Дня Української Хустки (ДУХ) – відродження української традиції, пов’язаної з хусткою. За підтримки Управління культури і мистецтв Вінницької обласної адміністрації.
Будучи елементом народного вбрання, хустка використовувалась замість намітки як обов’язковий головний убір заміжньої жінки. Вбиралися в неї також незаміжні дівчата взимку, під палючим сонцем та в деяких регіонах пов’язували її як начільну пов’язку. Хустку носили на всій території України.
Сьогодні ми презентуємо вам Бершадський район!

План роботи управління культури і мистецтв обласної державної адміністрації на жовтень 2020 року

План

проведення культурно-мистецьких та просвітницьких заходів

у жовтні 2020 року (заходи будуть проведені за умови зняття обмежень під час карантину):

п/п

Дата проведення,

адреса

Зміст заходу та форма його проведення Прізвище, ім’я, по-батькові, електронна адреса контактної особи
1. 1-25 жовтня

с. Жорнище

смт.Іллінці

Всеукраїнський молодіжний пленер  гончарів ім.Олександра Ганжі Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57,

Ілллінецька ОТГ

2. 03 жовтня

21.00

Презентація проекту «Філармонійне безсоння» («Philharmonic Insomnia») – «Чайковський та Україна» Обласна філармонія ім.М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-49
3. 5 жовтня Віртуальна виставка до Міжнародного дня лікаря Вінницька обласна наукова медична бібліотека Берладин Галина Василівна 67-38-04
4. 08 жовтня – 05 листопада

Відкриття 12.00

Велика виставкова зала ВОКМ

Проведення 72-ї виставки образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва Вінниччини Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93, Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57. Обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87
5. 7, 8 жовтня «Любителям абсенту» – Проєкт «Вечори з «Аркатою» Обласна філармонія ім.М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-49
6. 9 жовтня Мистецька акція «Життя – картина, ти – її творець» для творчої молоді на відзначення Дня художника. Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович  67-35-13
7. 9 жовтня

11.00

4 поверх адмінбудівлі вул. Соборна, 70

Урочисті заходи з нагоди 50-річчя з часу заснування Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93, Вінницька обласна організації НСПУ Вітковський Вадим Миколайович 61-16-47
8. 10 жовтня Книжкова виставка-ювілей «Творчий ювілей письменників Вінниччини» (до 50-річчя з часу заснування Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України) Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва Сеник Лариса Борисівна 67-34-31
9. 14 жовтня Фестиваль традиційних подільських страв «Диво з горнятка (свято Тиманівської каші, с. Тиманівка Тульчинського району) Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93, обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57, Тульчинська ОТГ Третьякова Катерина Василівна

 

10. 14 жовтня

14.00

Персональна фотовиставка Вадима Козловського «Лічильник днів» м. Вінниця. Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович  67-35-13
11. 16 жовтня

15.00

Національний музей історії України, м. Київ, вул. Володимирська, 2

Презентація виставкового проєкту «Золото Поділля. Історія народів» за археологічними матеріалами Вінницького обласного краєзнавчого музею та Національного музею історії України. Обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87
12. 19-27 жовтня Проведення  в он-лайн форматі обласного фестивалю театральних колективів» Театральна осінь-2020» Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57
13. 25 жовтня Проведення в он-лайн форматі фестивалю національних культур «Подільські барви Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57
14. 29 жовтня

11.00

Всеукраїнська науково-практична конференція «Розбудова культурного простору: сучасні тенденції та пріоритети» Вінницький обласний навчально-методичний центр галузі культури, мистецтв та туризму Надоленко Галина Федорівна 61-10-38
15. 29 жовтня

14.00

Персональна виставка «Лелечий рай» /живопис/ з нагоди 70-річчя від дня народження художника, заслуженого працівника культури України Федора Ущаповського Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович  67-35-13
16. 29-30 жовтня VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Усна історія: теорія і практика досліджень на сучасному етапі» Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва Сеник Лариса Борисівна 67-34-31
17. Друга половина жовтня Колегія управління культури і мистецтв облдержадміністрації Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93,
Мистецькі акції до Міжнародного дня музики (1 жовтня)
18. 01 жовтня Радіогазета «Наше життя – музика» Тульчинський коледж культури Трачук Леонід Данилович

(0235)2-24-70

19. 01жовтня

Облмуздрамтеатр ім.М.Садовського

02 жовтня

Урочисте відкриття 84-го концертного сезону.

Радіо Бенд Олександра Фокіна

 

Гала-концерт колективів філармонії

Обласна філармонія ім.М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-49
20. 01 жовтня Музичний калейдоскоп «Картинки з виставки» Вінницька обласна бібліотека для дітей ім. І.Франка Мрищук Тетяна Андріївна 65-99-81
21. 01 жовтня Святкова програма до Міжнародного дня музики та майстер-класи.

Музично-поетична акварель  «Музика – царство мелодій, вічна чудова краса,»

Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95
22. 08 жовтня Музична година «Джон Леннон і його час» Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва Сеник Лариса Борисівна 67-34-31
Культурно-мистецькі та просвітницькі заходи з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва (14 жовтня)
23. Протягом жовтня Проведення тематичних екскурсій, лекцій «Уклін козацькій славі», «Героям слава»;

У рамках музейної он-лайн програми у соцмережах публікації на теми: «Вінничани – герої нашого часу», «Національна революція 1648–1976 рр.».

Вінницький обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна

53-09-87

24. 08, 09 жовтня

 

 

 

12 жовтня

 

 

13 жовтня

 

Протягом року

Книжкова виставка-подія «Козацькими стежками Вінниччини: минуле та сьогодення».

Прес-виставка «Благословенна та держава, що має відданих синів».

Круглий стіл «День захисника України – свято вшанування мужності та героїзму українського народу»

Патріотична година «Багатовікова боротьба за незалежність України»

«Бібліотека – учасникам ООС (АТО)» (безкоштовне оформлення читацьких документів на рік)

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва Сеник Лариса Борисівна 67-34-31
25. 7, 10, 15 жовтня Тематичні години  «Ось де, люди, наша слава, слава України».

Віртуальна виставка «Козацькій славі жити у віках»

Виховні години «Свято сильних, мужніх і безстрашних»

Тульчинський коледж культури Трачук Леонід Данилович 0235-22470
26. 10, 13 жовтня Виставка-календар «Мужність і відвага крізь віки»

Година мужності «Люди доброї волі».

Вінницька обласна бібліотека для юнацтва Пісна Тетяна Олександрівна 65-56-96
27. 12, 13 жовтня «Козацька слава» – програма Академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» до Дня Захисника України Обласна філармонія ім.М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-49
28. 12, 13, 14 жовтня Козацькі забави «Як козаки до бібліотеки ходили»

Патріотичний вечір «Українці – нація героїв»

Перегляд літератури «Велетні духу Запорізької Січі»

Урок мужності «Славні воїни України»

Вінницька обласна бібліотека для дітей ім. І.Франка Мрищук Тетяна Андріївна 65-99-81
29. 13  жовтня Мистецька програма «Лицарі України». Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович  67-35-13
30. 13 жовтня – 05 листопада

Світлиця ОЦНТ

Проведення обласної виставки народного мистецтва «А ми тую козацькою славу збережемо» Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна

67-31-57

31. 13 жовтня Конкурс за патріотичною тематикою «Україно моя калинова» серед команд студентів І курсу Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95
32. 14 жовтня Покази кінофільмів: «В бій ідуть одні старики», «Чорна долина», «Тримайся, козаче», «Козаки йдуть», «Поки є час» (онлайн-формат в умовах продовження адаптованих карантинних заходів). Обласний центр культури «Щедрик» Погребняк Валентина Іванівна 61-10-30
33. 14 жовтня Святкування Дня захисника України

Виставка «Козацькому роду нема переводу»

Адміністрація історико-культурного заповідника «Буша» Захарчук Ірина Вікторівна 236-26190
Культурологічні заходи до 76-ї річниці визволення України від нацистських загарбників  (28 жовтня)
34. Протягом жовтня Проведення тематичних екскурсій, лекцій «Вінниччина в роки Другої світової війни», «Ставка «Вервольф» та окупаційний режим на Вінниччині»;

В рамках музейної он-лайн програми у соцмережах публікації на тему «Події Другої світової війни на Вінниччині».

Вінницький обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна

53-09-87

35. Протягом жовтня Виставка-календар «Мужність і відвага крізь віки» Обласна бібліотека для юнацтва Пісна Тетяна Олександрівна 65-56-96
36. 22 жовтня Виставка документів «Україна у війні 1941-1945 років: уроки історії» Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва Сеник Лариса Борисівна 67-34-31
37. 22, 28 жовтня Перегляд літератури «Війна на сторінках книг».

Літературно-музичний вечір «Їм судилося йти на захист України»

Вінницька обласна бібліотека для дітей ім. І.Франка Мрищук Тетяна Андріївна 65-99-81
38. 28 жовтня Мистецька програма «Війна. Погляд у минуле». Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13
39. 28 жовтня Виховний захід: «Герої незабутні, що з нами йдуть в віки майбутні» Вінницький коледж культури і мистецтв ім М.Д.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславоввич 53-12-95
40. 28 жовтня Виховні години «Дорогами мужності і слави», «Війна така далека і близька» Тульчинський коледж культури Трачук Леонід Данилович 0235-22470
41. 28 жовтня Кінопокази документальних та художніх  фільмів «Визволення», «Битва за нашу радянську Україну», «Перемога на Правобережній Україні», «Велика Вітчизняна», «І нареклись героями Дніпра» (онлайн-формат в умовах продовження адаптованих карантинних заходів) Обласний центр культури «Щедрик» Погребняк Валентина Іванівна 61-10-30

 

 

Вітання з Міжнародним днем музики!

Музика — це найдивовижніший вид творчості та самовираження людини. Музика задає настрій, заспокоює, заряджає, надихає, надає сил. З цим днем можна привітати всіх на планеті, адже ритм серця — це теж музика. Музика — це міжнародна мова спілкування всіх людей.

Міжнародний день музики святкують вже на протязі 44 років — вперше його відзначили в 1975 році за рішенням ЮНЕСКО. Одним з ініціаторів Міжнародного дня музики був Дмитро Шостакович, композитор-класик 20 століття. Це свято відзначається щорічно 1 жовтня в усьому світі концертами за участю кращих артистів і художніх колективів.

Щиро вітаємо колег, а також шанувальників класичної музики з нашим спільним святом. Нехай на струнах  душі звучать лише мажорні мелодії, а натхнення буде вашим супутником всюди, чим би ви не займалися. Нехай музика завжди допомагає радіти життю, думати про прекрасне, любити, цінувати і насолоджуватися. Зі святом!

Строк прийому заявок на участь у конкурсі на здобуття  премії імені М. Д. Леонтовича продовжено до 20 жовтня 2020 року

 

ВАЖЛИВО! У зв’язку із карантинними обмеженнями (постанова Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19») управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації  продовжує строк прийому заявок на участь у конкурсі на здобуття  премії імені М. Д. Леонтовича до 20 жовтня 2020 року.

Звертаємо вашу увагу на необхідність перевірки на повноту заповнення інформації та її достовірність. Якщо учасник бажає внести зміни у подану заявку,  це необхідно зробити до закінчення кінцевого терміну її подання.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 Internftional Licence, якщо не зазначене інше .