План проведення культурно-мистецьких та просвітницьких заходів
у листопаді 2020 року:
№
п/п |
Дата проведення,
адреса |
Зміст заходу та форма його проведення | Прізвище, ім’я, по-батькові, електронна адреса контактної особи |
1. | 03 листопада | «Пелюстки стародавнього романсу»
Солісти: Народна артистка України Ірина Швець (сопрано), Володимир Полторацький (тенор), Герард Карпенко (баритон), Герард Карпенко (баритон), Юрій Лопатюк (фортепіано), Олег Прокопчук (гітара). Проект «Вокальні універсалії» |
Вінницька обласна філармонія ім. М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-50 |
2. | 04 листопада | «ЛЮБИТЕЛЯМ АБСЕНТУ-2»
Академічний камерний оркестр «Арката» Художній керівник та диригент заслужений діяч мистецтв України Георгій Курков, Солісти: Емілія Писаренко-Івлєва (скрипка), Альона Ткачук (флейта), Василь Журбенко (кларнет), Костянтин Алексич (ксилофон). Проект «Вечори з «Аркатою» |
Вінницька обласна філармонія ім. М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-50 |
3. | 05 листопада | Персональна виставка художниці, члена ВООНСХУ Галини Чекіної «Мотиви рідної землі» /живопис, гобелен, м. Вінниця/. | Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13 |
4. | 09 листопада | Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва. Мистецький проект «Покровитель культури». | Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93, ВОЦК «Щедрик» Сентемон Наталія Альфредівна 61-10-30 |
5. | 12 листопада | До 120-річчя Фредеріка Шопена. Інеса Порошина (фортепіано, Київ).
Проект «Lady Steinway» |
Вінницька обласна філармонія ім. М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-50 |
6. | 12 листопада | Віртуальна виставка «Пневмонії сучасні стандарти діагностики та лікування» до 12 листопада Всесвітнього дня боротьби з пневмонією | Вінницька обласна наукова медична бібліотека Берладин Галина Василівна 67-38-04 |
7. | 12 листопада,
м. Вінниця |
Обласне свято кобзарського мистецтва ім.В.Перепелюка «Струни вічності» (он-лайн). | Управління культури і мистецтв облдержадміністрації 55-51-93, Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57 |
8. | 13 листопада – 17 грудня
Світлиця ОЦНТ |
Виставка тканих рушників із приватної колекції Сергія Бугая із с.Човновиця Оратівського району | Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57 |
9. | 14 листопада, 12:00
Велика виставкова зала |
Відкриття VІІІ Вінницької бієнале художнього текстилю юних авторів «Світ у клаптику» | Обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87 |
10. | 17 листопада | Книжкова виставка-ювілей «Найталановитіший кобзар України – Володимир Максимович Перепелюк» | Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва
Сеник Лариса Борисівна 67-34-31 |
11. | 19 листопада | Бетховен – 250
Симфонічний оркестр філармонії Проект «Симфонічний презентує» |
Вінницька обласна філармонія ім. М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-50 |
12. | 19 листопада | Прем’єра нової вистави Л. Шоммера «Бал негідників». | Облмуздрамтеатр ім. М.Садовського Лозовський Володимир Васильович 67-26-30 |
13. | 20 листопада
Академічна зала музею |
Відкриття виставки «Великий майстер кобзарського мистецтва» – з нагоди 110-річчя від дня народження подільського кобзаря Володимира Перепелюка | Обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87 |
14. | 21 листопада
27-30 листопада |
Виставка «Спогади з минулого» до Дня села Буша.
Виставка до Дня оборони Буші « Тут земля кров’ю прокроплена так, що цвісти на ній мусів би вже тільки мак…» |
Адміністрація ДІКЗ «Буша» Захарчук Ірина Вікторівна 0236-26190 |
15. | 22 листопада | Підсумкова виставка робіт студентів Вінницького державного педагогічного університету ім. М. М. Коцюбинського за спеціальністю «образотворче, декоративне мистецтво, реставрація». | Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13 |
16. | 23 листопада | Тематичний вечір «Співець Подільського краю» з нагоди відзначення 121–ї річниці з дня народження українського композитора, хорового диригента, фольклориста Родіона Андрійовича Скалецького. | Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57
Відділ культури і туризму Бершадської райдержадміністрації Герасимчук Надія Миколаївна 0252-2-15-78 |
17. | 24 листопада | Круглий стіл «Бібліотека ОТГ: практики і перспективи» у рамках засідання «Школи керівника для директорів, завідувачів публічних бібліотек ОТГ області «Комунікація. Компетентності. Досвід» | Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва
Сеник Лариса Борисівна 67-34-31 |
18. | 25 листопада | Віртуальна виставка «Видатний вчений, хірург та анатом» до 210- річчя від дня народження Миколи Івановича Пирогова (25.11.1810 – 23.11.1881), видатного хірурга, доктора медицини, професора, анатома, основоположника військово-польової хірургії, педагога та громадського діяча Поділля | Вінницька обласна наукова медична бібліотека Берладин Галина Василівна 67-38-04 |
19. | 25 листопада | Вечір львівських шлягерів
Солістка Національної філармонії України Каріна Кондрашевська (сопрано) та ансамбль народних інструментів «Дивограй» |
Вінницька обласна філармонія ім. М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-50 |
20. | ????листопада | Фестиваль «Contemporary Music Days in Vinnytsia» | Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93, Департамент культури Вінницької міської ради Філанчук Максим Валерійович |
21. | Друга половина листопада | Культурно-мистецька резиденція | Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93 |
22. | Друга половина листопада | Регіональний фестиваль-конкурс аматорського кіно «Кінометр» | Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93, Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-03-37, Обласний центр культури «Щедрик» Сентемон Наталія Альфредівна 61-10-30 |
Соціокультурні заходи з нагоди Дня української писемності та мови (9 листопада) | |||
23. | 05 листопада | Круглий стіл «Українська мова як основа розвитку нації». Книжково-ілюстративна виставка «Пізнай себе і свій народ через слово». | Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва
Сеник Лариса Борисівна 67-34-31 |
24. | 09 листопада | Мистецька програма «Мова – то предків надбання».
|
Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13 |
25. | 9 листопада | Інформаційна година «Українська мова-коштовний скарб народу» | Тульчинський фаховий коледж культури Трачук Леонід Данилович 0235-22470 |
26. | 05, 09 листопада | Виховна година «Шануй свою мову калинову», Мовна вітрина «Українська мова – диво калинове». | Вінницький фаховий коледж мистецтв ім. М.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95 |
27. | 06, 09, 25 листопада | Мовознавча вікторина «Співуча й кольорова українська мова». Перегляд літератури «Наша мова – пісня, і в словах любов». Бесіда «Коштовний скарб народу».
Зустріч з письменниками «З плеяди славних земляків» |
Вінницька обласна бібліотека для дітей ім. І.Франка Мрищук Тетяна Андріївна 65-99-81 |
28. | 09 листопада | Експрес-ревю до 9 листопада – Дня української писемності та мови; | Вінницька обласна наукова медична бібліотека Берладин Галина Василівна 67-38-04 |
29. | 09, 13 листопада | Виставка-календар «Із глибини віків бере початок наша мова». Нон-стоп «Слово – то мудрості промінь, слово – то думка людська…!». Молодіжний інтелектуальний батл «Мова – наша зброя». | Вінницька обласна бібліотека для юнацтва Пісна Тетяна Олександрівна 65-56-96 |
Науково-просвітницькі та культурно-мистецькі заходи до Дня гідності та Свободи України (21 листопада) | |||
30. | 12, 19 листопада | Книжкова виставка досьє «Від Майдану до Свободи».
Урок мужності «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе». |
Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва
Сеник Лариса Борисівна 67-34-31 |
31. | 17 листопада | Проведення виховних тематичних та інформаційних годин, уроків мужності | Тульчинський фаховий коледж культури Трачук Леонід Данилович 0235-22470 |
32. | 19 листопада | Виховна година «Україна: незалежність, гідність,свобода». Інформаційні години на уроках історії. | Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95 |
33. | 21 листопада | Мистецька програма «Свободу – не спинити!». | Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13 |
34. | 21 листопада | Покази документальних фільмів Володимира Тихого «Вавілон 13», «Рейд»,«Палаюча пам’ять», «Сильніше ніж зброя», «Позивний Бандерас» | Обласний центр культури «Щедрик» Сентемон Наталія Альфредівна 61-10-30 |
35. | 25 листопада | Виставка-календар «Вільні творити майбутнє». | Вінницька обласна бібліотека для юнацтва Пісна Тетяна Олександрівна 65-56-96 |
36. | 26 листопада | Патріотична година «З вірою в серці» | Вінницька обласна бібліотека для дітей ім. І.Франка Мрищук Тетяна Андріївна 65-99-81 |
37. | Протягом листопада | Проведення низки тематичних екскурсій «Героям Слава»; доповнення експозиції 16 зала: музею матеріалами на тему «Вінничани на захисті суверенітету України». | Вінницький обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87 |
Цикл заходів до Дня пам’яті жертв Голодомору (23 листопада) | |||
38. | 18, 19, 23 листопада | Книжкова виставка-вшанування «Очима болю, відлунням в серцях: пам’ятати, молитися».
Віртуальна книжкова виставка «Голодомор 1932-1933 рр. – геноцид української нації». Акція (запалення свічок у відділах та вікнах бібліотеки) «Не погасити пам’яті вогонь». |
Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва
Сеник Лариса Борисівна 67-34-31 |
39. | 20 листопада
20 листопада |
Перегляд літератури «Стражденний біль голодної країни»
Інформаційна година «Трагедія і біль 30-х» |
Вінницька обласна бібліотека для дітей ім. І.Франка
Мрищук Тетяна Андріївна 65-99-81 |
40. | 20, 23 листопада | Відео-екскурсія «Україна пам’ятає. Світ визнає». Виховний захід та експозиція «Шануймо хліб». | Вінницький фаховий коледж мистецтв ім. М.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95 |
41. | 20, 23 листопада | Виставка-символ «Засвіти свічку пам’яті». Виставка-реквієм «Скорботна свічка пам’яті святої». Година пам’яті «Голодомор та політичні репресії на Вінниччині» (он-лайн). | Вінницька обласна бібліотека для юнацтва Пісна Тетяна Олександрівна 65-56-96 |
42. | 22 листопада | Мистецька програма «Монологи памʼяті». | Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 56-28-73 |
43. | 23 листопада | Покази художніх та документальних фільмів: «Голод-33», «Жовтий князь», «Гіркий цвіт акації», «33-й. Свідчення очевидців», «Свічка пам’яті», «Німа правда. Свідчення, загублені в стерні». | Обласний центр культури «Щедрик» Сентемон Наталія Альфредівна 61-10-30 |
44. | Протягом листопада | Проведення тематичних екскурсій «Політичні репресії та голодомори на Вінниччині у першій половині ХХ століття» | Вінницький обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87 |
45. | 25 листопада | Бесіди, години спілкування: «Голодомор в Україні – злочин проти нації», «Забуттю не підлягає» | Тульчинський фаховий коледж культури Трачук Леонід Данилович 0235-22470 |
46. | 28 листопада | Експрес-ревю «Україна 1932-1933. Геноцид голодом» | Вінницька обласна наукова медична бібліотека Берладин Галина Василівна 67-38-04 |