"Увага! На даний час сайт модернізується! Просимо вибачити за незручності!"

План роботи управління культури і мистецтв обласної державної адміністрації на листопад 2020 року

План проведення культурно-мистецьких та просвітницьких заходів

у листопаді 2020 року:

 

п/п

Дата проведення,

адреса

Зміст заходу та форма його проведення Прізвище, ім’я, по-батькові, електронна адреса контактної особи
1. 03 листопада «Пелюстки стародавнього романсу»

Солісти: Народна артистка України Ірина Швець (сопрано), Володимир Полторацький (тенор), Герард Карпенко (баритон), Герард Карпенко (баритон), Юрій Лопатюк (фортепіано), Олег Прокопчук (гітара).

Проект «Вокальні універсалії»

Вінницька обласна філармонія ім. М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-50
2. 04 листопада «ЛЮБИТЕЛЯМ АБСЕНТУ-2»

Академічний камерний оркестр «Арката»

Художній керівник та диригент заслужений діяч мистецтв України  Георгій Курков, Солісти: Емілія Писаренко-Івлєва (скрипка), Альона Ткачук (флейта), Василь Журбенко (кларнет), Костянтин Алексич (ксилофон).

Проект «Вечори з «Аркатою»

Вінницька обласна філармонія ім. М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-50
3. 05 листопада Персональна виставка художниці, члена ВООНСХУ Галини Чекіної «Мотиви рідної землі» /живопис, гобелен, м. Вінниця/. Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13
4. 09 листопада Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва. Мистецький проект «Покровитель культури». Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93, ВОЦК «Щедрик» Сентемон Наталія Альфредівна 61-10-30
5. 12 листопада До 120-річчя Фредеріка Шопена. Інеса Порошина (фортепіано, Київ).

Проект «Lady Steinway»

Вінницька обласна філармонія ім. М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-50
6. 12 листопада Віртуальна виставка «Пневмонії сучасні стандарти діагностики та лікування» до 12 листопада Всесвітнього дня боротьби з пневмонією Вінницька обласна наукова медична бібліотека Берладин Галина Василівна 67-38-04
7. 12 листопада,

м. Вінниця

Обласне свято кобзарського мистецтва ім.В.Перепелюка «Струни вічності» (он-лайн). Управління культури і мистецтв облдержадміністрації 55-51-93, Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57
8. 13 листопада –  17 грудня

Світлиця ОЦНТ

Виставка тканих рушників із приватної колекції Сергія Бугая із с.Човновиця  Оратівського району Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57
9. 14 листопада, 12:00

Велика виставкова зала

Відкриття VІІІ Вінницької бієнале художнього текстилю юних авторів «Світ у клаптику» Обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87
10. 17 листопада Книжкова виставка-ювілей «Найталановитіший кобзар України – Володимир Максимович Перепелюк» Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва

Сеник Лариса Борисівна 67-34-31

11. 19 листопада Бетховен – 250

Симфонічний оркестр філармонії

Проект «Симфонічний презентує»

Вінницька обласна філармонія ім. М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-50
12. 19 листопада Прем’єра нової вистави Л. Шоммера «Бал негідників». Облмуздрамтеатр ім. М.Садовського Лозовський Володимир Васильович 67-26-30
13. 20 листопада

Академічна зала музею

Відкриття  виставки «Великий майстер кобзарського мистецтва» – з нагоди 110-річчя від дня народження подільського кобзаря Володимира Перепелюка Обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87
14. 21 листопада

27-30 листопада

Виставка «Спогади з минулого» до Дня села Буша.

Виставка до Дня оборони Буші  « Тут земля кров’ю прокроплена так, що цвісти на ній мусів би вже тільки мак…»

Адміністрація ДІКЗ «Буша» Захарчук Ірина Вікторівна 0236-26190
15. 22 листопада Підсумкова виставка робіт студентів Вінницького державного педагогічного університету ім. М. М. Коцюбинського за спеціальністю «образотворче, декоративне мистецтво, реставрація». Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13
16. 23 листопада Тематичний вечір «Співець Подільського краю» з нагоди відзначення 121–ї річниці з дня народження українського композитора, хорового диригента, фольклориста Родіона Андрійовича Скалецького. Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57

Відділ культури і туризму Бершадської райдержадміністрації Герасимчук Надія Миколаївна 0252-2-15-78

17. 24 листопада Круглий стіл «Бібліотека ОТГ: практики і перспективи» у рамках засідання «Школи керівника для директорів, завідувачів публічних бібліотек ОТГ області «Комунікація. Компетентності. Досвід» Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва

Сеник Лариса Борисівна 67-34-31

18. 25 листопада Віртуальна виставка «Видатний вчений, хірург та анатом» до 210- річчя від дня народження Миколи Івановича Пирогова (25.11.1810 – 23.11.1881), видатного хірурга, доктора медицини, професора, анатома, основоположника військово-польової хірургії, педагога та громадського діяча Поділля Вінницька обласна наукова медична бібліотека Берладин Галина Василівна 67-38-04
19. 25 листопада Вечір львівських шлягерів

Солістка Національної філармонії України Каріна Кондрашевська (сопрано) та ансамбль народних інструментів «Дивограй»

Вінницька обласна філармонія ім. М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-50
20. ????листопада Фестиваль «Contemporary Music Days in Vinnytsia» Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93, Департамент культури Вінницької міської ради Філанчук Максим Валерійович
21. Друга половина листопада Культурно-мистецька резиденція Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93
22. Друга половина листопада Регіональний фестиваль-конкурс аматорського кіно «Кінометр» Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93, Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-03-37, Обласний центр культури «Щедрик» Сентемон Наталія Альфредівна 61-10-30
Соціокультурні заходи з нагоди Дня української писемності та мови (9 листопада)
23. 05 листопада Круглий стіл «Українська мова як основа розвитку нації». Книжково-ілюстративна виставка «Пізнай себе і свій народ через слово». Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва

Сеник Лариса Борисівна 67-34-31

24. 09 листопада Мистецька програма «Мова – то предків надбання».

 

Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13
25. 9 листопада Інформаційна година «Українська мова-коштовний скарб народу» Тульчинський фаховий коледж культури Трачук Леонід Данилович 0235-22470
26. 05, 09 листопада Виховна година  «Шануй свою мову калинову», Мовна вітрина «Українська мова – диво калинове». Вінницький фаховий коледж мистецтв ім. М.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95
27. 06, 09, 25 листопада Мовознавча вікторина «Співуча й кольорова українська мова». Перегляд літератури «Наша мова – пісня, і в словах любов». Бесіда «Коштовний скарб народу».

Зустріч з письменниками «З плеяди славних земляків»

Вінницька обласна бібліотека для дітей ім. І.Франка Мрищук Тетяна Андріївна 65-99-81
28. 09 листопада Експрес-ревю до 9 листопада – Дня української писемності та мови; Вінницька обласна наукова медична бібліотека Берладин Галина Василівна 67-38-04
29. 09, 13 листопада Виставка-календар «Із  глибини віків бере початок наша мова». Нон-стоп  «Слово – то мудрості промінь, слово – то думка людська…!». Молодіжний інтелектуальний батл «Мова – наша зброя». Вінницька обласна бібліотека для юнацтва Пісна Тетяна Олександрівна 65-56-96
Науково-просвітницькі та культурно-мистецькі заходи до Дня гідності та Свободи України (21 листопада)
30.  12, 19 листопада Книжкова виставка досьє «Від Майдану до Свободи».

Урок мужності «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе».

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва

Сеник Лариса Борисівна 67-34-31

31. 17 листопада Проведення виховних тематичних та інформаційних годин, уроків мужності Тульчинський фаховий коледж культури Трачук Леонід Данилович 0235-22470
32. 19 листопада  Виховна година «Україна: незалежність, гідність,свобода». Інформаційні години на уроках історії. Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95
33. 21 листопада Мистецька програма «Свободу – не спинити!». Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13
34. 21 листопада Покази документальних фільмів Володимира Тихого «Вавілон 13», «Рейд»,«Палаюча пам’ять», «Сильніше ніж зброя», «Позивний Бандерас» Обласний центр культури «Щедрик» Сентемон Наталія Альфредівна 61-10-30
35. 25 листопада Виставка-календар «Вільні творити майбутнє». Вінницька обласна бібліотека для юнацтва Пісна Тетяна Олександрівна 65-56-96
36.  26 листопада Патріотична година «З вірою в серці» Вінницька обласна бібліотека для дітей ім. І.Франка Мрищук Тетяна Андріївна 65-99-81
37. Протягом листопада Проведення низки тематичних екскурсій «Героям Слава»; доповнення експозиції 16 зала: музею матеріалами на тему «Вінничани на захисті суверенітету України». Вінницький обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87
Цикл заходів до Дня пам’яті жертв Голодомору (23 листопада)
38. 18, 19, 23 листопада Книжкова виставка-вшанування «Очима болю, відлунням в серцях: пам’ятати, молитися».

Віртуальна книжкова виставка «Голодомор 1932-1933 рр. – геноцид української нації».

Акція (запалення свічок у відділах та вікнах бібліотеки) «Не погасити пам’яті вогонь».

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва

Сеник Лариса Борисівна 67-34-31

39. 20 листопада

 

20 листопада

Перегляд літератури «Стражденний біль голодної країни»

Інформаційна година «Трагедія і біль 30-х»

Вінницька обласна бібліотека для дітей ім. І.Франка

Мрищук Тетяна Андріївна 65-99-81

40. 20, 23 листопада Відео-екскурсія «Україна пам’ятає. Світ визнає». Виховний захід та експозиція «Шануймо хліб». Вінницький фаховий коледж мистецтв ім. М.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95
41. 20, 23 листопада Виставка-символ «Засвіти свічку пам’яті». Виставка-реквієм «Скорботна свічка пам’яті святої». Година пам’яті «Голодомор та політичні репресії на Вінниччині» (он-лайн). Вінницька обласна бібліотека для юнацтва Пісна Тетяна Олександрівна 65-56-96
42. 22 листопада Мистецька програма «Монологи памʼяті». Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 56-28-73
43. 23 листопада Покази художніх та документальних фільмів: «Голод-33», «Жовтий князь», «Гіркий цвіт акації», «33-й. Свідчення очевидців», «Свічка пам’яті», «Німа правда. Свідчення, загублені в стерні». Обласний центр культури «Щедрик» Сентемон Наталія Альфредівна 61-10-30
44. Протягом  листопада Проведення тематичних екскурсій «Політичні репресії  та  голодомори на Вінниччині у першій половині ХХ століття» Вінницький обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87
45. 25 листопада Бесіди, години спілкування: «Голодомор в Україні – злочин проти нації», «Забуттю не підлягає» Тульчинський фаховий коледж культури Трачук Леонід Данилович 0235-22470
46. 28 листопада Експрес-ревю «Україна 1932-1933. Геноцид голодом» Вінницька обласна наукова медична бібліотека Берладин Галина Василівна 67-38-04
Коментування закрито.

Comments are closed.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 Internftional Licence, якщо не зазначене інше .