Увага! Конкурс!

Тульчинською міською радою 7 лютого 2020 року повторно оголошено конкурс на посаду директора Тульчинського краєзнавчого музею Тульчинської міської ради.

Згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28 січня 2016 року № 955-VІІІ, Тульчинська міська рада звертається до трудового колективу, громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування та органу управління щодо подання трьох кандидатур для формування персонального складу конкурсної комісії.

Пропозиції від трудового колективу, громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування та органу управління для включення до складу конкурсної комісії приймаються  з 17.02.2020 до 03.03.2020 за адресою Тульчинська міська рада: вул. Миколи Леонтовича, 1, каб.102,  radatulchin@gmail.com, відповідальна особа Боб Інесса Михайлівна тел. 2-22-20.

Джерело: http://http://tulchynska.gromada.org.ua/news/1581331224

 

Коментування закрито.

Comments are closed.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 Internftional Licence, якщо не зазначене інше .