З днем Незалежності, Вінниччино

Вінницька область відзначила 24 річницю незалежності України фестивалями народної творчості «Скарби Поділля» та сучасного українського мистецтва «Подільська пектораль».

На глядачів чекали майстер-класи із традиційних українських ремесел, різноманітні виставки, велике танцювальне коло, фестиваль дитячого малюнку на асфальті, лялькова вистава та яскравий святковий концерт.

Начальник управління культури і туризму облдержадміністрації, Заслужений артист України Станіслав Городинський привітав усіх вінничан з головним святом нашої держави.

– Щиро вітаю Вас із 24-ою річницею незалежності України! – говориться у привітанні.

Це знаменне свято – гарна нагода з особливою силою осягнути свій родовід, нездоланну волелюбність і незламність духу українського народу, відчути кровну єдність з ним та велику відповідальність за долю рідної країни.

Тож прийміть щирі побажання миру, здоров’я, добра і щастя.

Нехай потужне джерело Ваших талантів, натхнення та творчої енергії будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють добробутом, процвітанням та благополуччям. А мрія про краще життя окриляє Вас на нові звершення, добрі справи в ім’я нашої Вітчизни та її майбутніх поколінь.

 

Коментування закрито.

Comments are closed.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 Internftional Licence, якщо не зазначене інше .