"Увага! На даний час сайт модернізується! Просимо вибачити за незручності!"

План роботи управління культури та мистецтв на квітень 2021 року

 

ПЛАН  проведення культурно-мистецьких та просвітницьких заходів у квітні 2021 року.

Культурно-мистецькі заходи будуть проведені за умови зняття карантинних обмежень (або в режимі онлайн).

 

п/п

Дата проведення,

адреса

Зміст заходу та форма його проведення Прізвище, ім’я, по-батькові, електронна адреса контактної особи
1. 02 квітня

ПЕРЕНОС

Спільна виставка фотохудожника Олександра Зубка /Київ/ та художника Олександра Рожкова, члена НСХУ /Вінниця/ «В джазі тільки… »/ світлини, живопис/. Обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13
2. 05 квітня Персональна виставка картин В. Пастернака «Гармонія пензля на полотні» ДІКЗ «\Буша» Захарчук Ірина Вікторівна 0236-26190
3. 06 квітня Відкриття банерної виставки «Українська революція 1917–1921: регіональний вимір», наданої Українським інститутом національної пам’яті Обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87
4. 06 квітня Концерт за участю солістки Національної філармонії України Людмили Марцевич (фортепіано) проєкт “Lady Steimway Обласна філармонія ім.М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-49
5. 08 квітня

КЗ Плеяда»

І Міжнародний фестиваль хорового мистецтва ім. В.І. Газінського Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93,

Департамент культури ВМР Філанчук Максим Валерійович 65-50-53

6. 09 квітня Мистецький проєкт «Пам’ять жертв» на відзначення Міжнародного дня визволення в’язнів нацистських концтаборів. Обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13
7. 10 квітня Обласний конкурс учнів мистецьких навчальних закладів «Подільська весна – 2021» Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93,

Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95

8. 13 квітня Концерт «Вечір львівських шлягерів» Солісти Національної філармонії України – Ансамбль народних інструментів «Дивограй» Каріна Кондрашевська (сопрано) проєкт “Слухай, співай, грай українське” Обласна філармонія ім.М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-49
9. 14 квітня Мистецька акція «Хоробрі серця України» до 7-ї річниці початку АТО/ООС (тема ООС у творчості сучасних авторів) Обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13
10. 15 квітня Концерт симфонічного оркестру обласної  філармонії Обласна філармонія ім.М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-49
11. 15 квітня Персональна виставка Анни-Христини Зінченко /Київ/ «Ми: лицем до лиця» /живопис, акварель/ у рамках мистецьких акцій «Чотири пори року – дванадцять подій» та культурологічного проєкту «Мистецькі експедиції» /кер. Людмила Гарарук/. Обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13
12. 17 квітня Концерт “Іспанське рандеву” за участі заслуженої артистки України НаталіїЛановенко Обласна філармонія ім.М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-49
13. 17 квітня приміщення облмуздрам-театру ім.М.Садовського

18 квітня приміщення обласної філармонії ім.. М.Д.Леонтовича

ХХVІІІ Міжнародний дитячо-юнацький естрадний конкурс «Музична парасолька» Управління культури і мистецтв ОДА Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93, «Вінницький обласний благодійний фонд з підтримки молодих талантів у галузі культури та мистецтв «Музична парасолька», обласна філармонія ім.М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-49

Обласний академічний український музично-драматичний театр ім.М.Садовського Лозовський Володимир Васильович, 56-20-13

14. 20 квітня Концерт «Сонячне коло» акадмічного ансамблю пісні і танцю “Поділля” Обласна філармонія ім.М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-49
15. 20-22 квітня Обласний конкурс театрального мистецтва «Театральна палітра»

(дистанційно)

Вінницький фаховий коледж мистецтв ім. М.Д.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95
16. 21 квітня Концерт «Джордж Гершвін» за участю солістів Національної філармонії України Обласна філармонія ім.М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-49
17. 23 квітня Концерт «Хорові імпрези» Подільського камерного хору «ЛЕОНТОВИЧ-КАПЕЛА» художній керівник  – Ольга Бабошина Обласна філармонія ім.М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 66-13-49
18. 29 квітня «Журналістика і гумор – два крила творчості» – творча зустріч з Юрієм Васильовичем Сегедою, поетом, прозаїком, членом Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України, кореспондентом газети «Вінниччина» у рамках інтелектуально-просвітницького проекту «На перетині культур» Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57
19. Третя декада квітня Регіональний конкурс образотворчого мистецтва «Арт-Місток» Тульчинський фаховий коледж культури Трачук Леонід Данилович 0235-22470
20. Протягом квітня ХХІІ Обласний дитячий фестиваль-конкурс візуального мистецтва «Арт-Олімп»-2021. Обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13
21. Друга половина  квітня (дата уточнюється) Колегія управління культури і мистецтв облдержадміністрації Управління культури і мистецтв облдержадміністрації Дернова Ольга Миколаївна 55-51-93
Культурно-мистецькі та просвітницькі заходи до Великодніх свят
22. 20, 22 квітня «Подільські барви писанкові». Зустріч із майстром народного ремесла у рамках циклу заходів «У звичаях й традиціях Поділля пізнавай».

Виставка-інсталяція «Писанка – символ воскресіння»

Вінницька ОУНБ ім.К.А.Тімірязєва Сеник Лариса Борисівна 67-34-31
23. 22 квітня Великодній фестиваль «Українська писанка» −2020: виставка, майстер-класи, лекції-практикуми, мистецько-освітні програми з розписуванням писанок /для дітей шкільного віку та студентів/

Круглий стіл «Подільська писанка: символи,орнаменти, кольори».

Обласний художній музей

Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13

24. 23 квітня – 14 травня

Світлиця ОЦНТ

Обласна виставка народного мистецтва «Великодня писанка» Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57
25. Протягом квітня Майстер-класи з писанкарства – до Великодніх свят Обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 53-09-87
26. 26-30 квітня

 

29 квітня

 

30 квітня

Майстер-клас  по виготовленню писанки «Великоднє диво»

Майстер-клас з випікання обрядового хліба «Обрядовий хліб минулих поколінь»

Виставка писанок «Великоднє диво»

ДІКЗ «Буша» Захарчук Ірина Вікторівна  0236-26190
27. 28 квітня Виставка привітання  «Світле свято Великодня» Обласна бібліотека для юнацтва

Пісна Тетяна Олександрівна

65-56-96

28. 28 квітня Цикл заходів до Великодня – «Святковий Великдень – радість кожного серця» Тульчинський фаховий коледж  культури Трачук Леонід Данилович 0235-22470
29. 29 квітня Виховні години «Веселкою

на Великдень сонце виграє»

Вінницький фаховий коледж мистецтв ім. М.Д.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95
Цикл заходів до 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи (26 квітня)
30. 18, 22 квітня Книжково-ілюстративна виставка «Чорний біль нашої землі». Інформаційна година «Місце пам’яті, скорботи та надії». Вінницька ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва

Сеник Лариса Борисівна 67-34-31

31. 21-28 квітня Заходи до 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи «Чорнобиль – живий плач мертвої зони» Тульчинський фаховий коледж  культури Трачук Леонід Данилович 0235-22470
32. 23 квітня Виставка-реквієм «Чорнобиль…Згадаємо знову і знову» Обласна бібліотека для юнацтва

Пісна Тетяна Олександрівна 65-56-96

33. 23-28 квітня

 

 

 

26 квітня

Виставка – панорама «Чорнобиль – довгий слід трагедії». Години історичної пам’яті «Чорнобильська  катастрофа: хроніка важких тижнів».

Година – реквієм «Чорнобильська катастрофа: шлях довжиною в

35 років»

Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича

Городинський С.С. 53-12-95

34. 26 квітня

Протягом квітня

Виставка «Чорнобильська трагедія. Післямова»

Тематичні екскурсії, лекції, виїзди  автомузею з пересувною виставкою «Під чорним крилом Чорнобиля» до навчальних закладів, установ міста та області

Тематичні оnline публікації на офіційному сайті та сторінках музею у соціальних мережах

Обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна

53-09-87

35. 26 квітня Відеосюжет «Зоря полинова» персональної виставки Павла Пшеничного на тему: «Трагедії Чорнобиля», художника з м.Вінниці Обласний центр народної творчості Цвігун Тетяна Омелянівна 67-31-57
36. 26 квітня Віртуальна виставка «Чорнобиль-медичні наслідки» до Дня Чорнобильської трагедії (1986) Вінницька обласна наукова медична бібліотека Берладин Галина Василівна
37. 26 квітня Літературна година «Чорнобильський набат”. Обласний художній музей

Паламаровський Руслан Михайлович 67-35-13

38. 26 квітня Історичний репортаж «Чорнобиль не має минулого часу» Обласна бібліотека для дітей ім.І.Франка Мрищук Тетяна Андріївна 65-99-81
39. Друга половина  місяця Круглий стіл з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС «Життя з присмаком полину». Вечір спогадав учасників ліквідації аварії на ЧАЕС «Люди калинової долі».

Онлайн показ фільмів на сторінці Фейсбук:  «Хроніка перших тижнів», «Битва за Чорнобиль», «Чорнобиль», «Чорнобиль, як воно є».

КЗ «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» Погребняк Валентина Іванівна 61-10-30
Культурно-освітні заходи до Дня пам’яток історії та культури (18 квітня)
40. 05 квітня Виставка-вернісаж «Мистецтво змиває пил повсякденності з душі» Обласна бібліотека для юнацтва Пісна Тетяна Олександрівна 65-56-96
41. 15 квітня Відеоекскурсія «Безцінні скарби рідної культури» Вінницька ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва

Сеник Лариса Борисівна 67-34-31

42. 16 квітня Виставка-екскурсія «Впізнай своє місто» Вінницький фаховий коледж мистецтв ім. М.Д.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 53-12-95

 

 

Коментування закрито.

Comments are closed.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 Internftional Licence, якщо не зазначене інше .