УВАГА ! КОНКУРС !

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оголошення конкурсу на заміщення посади директора адміністрації державного історико-культурного заповідника «Буша»

Управління культури і мистецтв облдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення посади директора адміністрації державного історико-культурного заповідника «Буша».

Загальні вимоги до кандидатів:  вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, вільне володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Обмеження щодо кандидатів: керівником закладу культури не може бути призначена особа, яка за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому порядку, або на яку протягом останнього року накладалось адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління закладом культури.

Особи, які беруть участь в конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подають такі документи:

заяву з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

копію документів, що посвідчує особу, копію документів про вищу освіту;

два рекомендаційні листи довільної форми;

мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації у встановлений законом термін. Перелік документів є вичерпним. Особи можуть надавати інші документи, які, на їхню думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Особи, які подають документи, відповідають за достовірність поданої інформації.

На засідання конкурсної комісії кандидатам необхідно підготувати публічну презентацію проекту програми розвитку закладу на один і п’ять років.

Дата початку приймання документів: 16 березня 2020 року.

Дата початку формування конкурсної комісії: 16 березня 2020 року.

         Умови та строки проведення конкурсу: за рішенням конкурсної комісії  до участі не допускаються особи, які не відповідають вимогам, зазначеним у Законі України «Про культуру». Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення терміну приймання документів.

Документи приймаються за адресою: 21050, м. Вінниця, вул. Театральна 15, каб. 202.

Громадським організаціям у сфері культури відповідного функціонального спрямування до 25 березня 2020 року включно  подати управлінню культури і мистецтв облдержадміністрації лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії.   До листа додаються заява на участь та анкета, за формами, що розміщені на сайті управління культури і мистецтв облдержадміністрації. Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатуру для включення  до складу конкурсної комісії.

Пропозиції будуть розглянуті до 30 березня 2020 року. Жеребкування відбудеться 31 березня 2020 року за адресою: 21050, м. Вінниця, вул. Театральна,15, управління культури і мистецтв облдержадміністрації.  

 

1 Повідомлення 2 Умови праці керівника 3 Матеріально-технічна база 4 Баланс 5 Звіт про фінансові результати 6 Звіт про рух коштів

Коментування закрито.

Comments are closed.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 Internftional Licence, якщо не зазначене інше .